Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

TOP 5 zdravých raňajok

Na našom blogu nájdete nespočetné množstvo receptov, ktorými sa môžete inšpirovať. My sme pre Vás tentokrát vybrali TOP 5 receptov na zdravé raňajky. Samozrejmosťou je rýchla príprava, kvalitné ingrediencie a vysoký obsah bielkovín. Neváhajte a vyskúšajte!

V tomto článku sa môžete tešiť na nasledujúce recepty:

  • Nadýchaná proteínová kaša
  • Proteínová banánová torta
  • Proteínový dezert do pohára
  • Toast na sladko
  • Proteínový oreo mugcake

Pokiaľ Vám došla inšpirácia na zdravé a výživné raňajky, potom ste tu správne! Všetky recepty, ktoré v tomto článku nájdete, sú veľmi jednoduché na prípravu. Vďaka vysokému obsahu bielkovín Vás skvele zasýti na celé dopoludnie. Mnohí z nás často tápu, čo zvoliť na raňajky a väčšinou to potom dopadá tak, že do hodiny po raňajkách máme opäť hlad. Dôvodom je spravidla absencia bielkovín a vyšší obsah jednoduchých sacharidov. Veríme, že naše recepty potešia Vaše chuťové bunky.

⏩️ NADÝCHANÁ PROTEÍNOVÁ KAŠA

Nemáte ráno pred školou alebo prácou čas na prípravu výživných raňajok? Vyskúšajte náš recept na proteínovú kašu! Príprava vám zaberie pár minút, ale kaša je nadýchaná, krémová, lahodne sladká a navyše obsahuje veľa bielkovín. Vďaka tomu je teplá, sýta a dodá vám energiu na celé dopoludnie.

Ingrediencie: