Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Kaše, vločky a müsli

V tejto kategórii su instantné kašé, mosli, vločky aj granolu. Tie obsahujú komplexné sacharidy, ktoré dodávajú postupne sa uvoľňujúcu energiu aj niekoľko hodín. Tieto potraviny kedykoľvek pomôžu zahnať hlad. K tomu prispieva aj vláknina, ktorá je dôležitá aj pre zdravé zažívanie. Široký výber kvalitných produktov, ktoré sú skvelým doplnkom pre vyváženú stravu.

✅ Instantná kaša

Kvalitné kaše zasýtia a dodajú potrebnú energiu a sú obľúbené pre rýchlu prípravu. Pokiaľ máte radi kaše, nezabúdajte, že by mali obsahovať komplexné sacharidy, dostatok vlákniny i porciu bielkovín. Instantné kaše u nás zakúpite samotné neochutené, ale aj ochutené a proteínové, kde všetky potrebné zložky sú už obsiahnuté. V tejto kategórii nájdete aj kaše, ktoré sú prirodzene bez lepku.

  • Instantná kaša neochutené: Skladajú sa z jednej zložky alebo mixu viacerých obilnín.
  • Instantná kaša ochutené: Kaša obohatená o čokoládu alebo sušené ovocie
  • Proteínové kaše: Ochutené kaše s prídavkom proteínu, často srvátkovým alebo rastlinným.

✅ Vločky

Vločky sú zdravou a stále obľúbenejšou alternatívou k tradičným cereáliám, ktoré často obsahujú množstvo cukru. Okrem klasických ovsených vločiek máte možnosť vyberať z ryžových, pohánkových, ražných, špaldových, pšeničných vločiek, ale aj rôznych mixov. Vločky považované za vynikajúci zdroj komplexných sacharidov, vlákniny a obsahujú bohatú škálu vitamínov a minerálnych látok.


✏️ Vločky sa dajú skvelezakomponovať do jedla? Získajte nové nápady na každodenné stravovanie a pustite sa do cesty k zdravšiemu životnému štýlu s našimi fitness receptami. Pozrite sa na náš blog do oddelenia FITNESS RECEPTY.


✅ Müsli

Müsli je zmes vločiek, semienok, orechov, sušeného ovocia ale aj kúskov čokolády. Zmes skvelým zdrojom komplexných sacharidov, energie, ale aj vlákniny. Müsli si stačí zaliať mliekom alebo si ho nasypať na jogurt a tvaroh, kde bude dodávať skvelé chrumkavý element.

✅ Granola

Granola ja veľmi podobná müsli. Tiež obsahuje, vločky, orechy, semienky, ovocie alebo čokoládu, ale na rozdiel od müsli sa zapekajú s rôznymi sladidlami ako je javorový sirup, med, trstinový cukor či čakankové sladenie.

Na našom e-shope nájdete prémiové kaše, mosli, vločky aj granolu. Vybrané produkty spĺňajú zásady Vegan, BIO az našej ponuky si vyberú aj tí, ktorí dávajú prednosť výrobkom českého pôvodu.

Zobraziť viac
Zobraziť menej
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Filtry
Zobrazené 114 produktov
  • Značky
  • Príznaky
  • veľkosť balenia
  • príchuť
zobraziť ďalšie produkty
skryť ďalšie produkty
Upresniť filtre
Zoradiť podľa: