Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Energia, pitný režim

Široký výber produktov a doplnkov stravy navrhnutých tak, ktoré vám pomôžu dosiahnuť optimálny výkon pri športe a aktivitách. Základom každého úspešného tréningu je dostatok energie a udržanie hydratácie.

V tejto kategórii na vás čakajú energetické gély, energetické a iónové nápoje, ktoré vám dodajú potrebnú energiu na intenzívne cvičenie a pomôžu zlepšiť vytrvalosť. Suplementy sú vyvinuté s ohľadom na nutričné potreby športovcov a obsahujú kľúčové látky, ako sú sacharidy, elektrolyty a vitamíny s minerálmi, ktoré pomáhajú udržať stálu hladinu týchto látok v tele aj počas náročného cvičenia. Hydratačné nápoje pomáhajú udržať rovnováhu tekutín v tele a chrániť pred dehydratáciou počas tréningu a závodov. Nezáleží na tom, či ste profesionálny športovec alebo rekreačný športovec, tieto suplementy využije každý aktívny jedinec.


Stravovanie a suplementácia u vytrvalostných športov

Objavte stratégiu stravovania a suplementácie pre vytrvalostné športy. Zlepšite svoj výkon pri dlhodobej fyzickej aktivite vďaka vhodnej výžive a správnemu doplňovaniu energie. Na túto tému sa rozhovorili výživový špecialista Petr Havlíček a tréner Jirka Vacek.


Stimulanty a energizéry: Produkty, ktoré vám poskytnú dostatok energie a povzbudia k maximálnemu výkonu. Suplementy sú navrhnuté tak, aby pomohli prekonať únavu a zvýšiť bdelosť a koncentráciu, pretože obsahujú kľúčové zložky, ako je kofeín, taurín a ďalšie stimulanty, ktoré podporujú fyzickú a mentálnu pohodu.

Iónové nápoje: Iónové nápoje sú nevyhnutnou súčasťou pre udržanie hydratácie počas intenzívneho cvičenia a športových aktivít. Široký výber nápojov, ktoré obsahujú dôležité elektrolyty, ako sú sodík, draslík, horčík a vápnik. Elektrolyty pomáhajú udržiavať rovnováhu tekutín v tele, optimalizujú svalovú funkciu a chránia pred dehydratáciou.

Energetické gély: Skvelým spôsob, ako rýchlo dodať potrebnú energiu počas športového výkonu. Výživné a chutné hotové gély, ktoré sú ľahko stráviteľné a rýchlo sa vstrebávajú do tela. Obsahujú optimálnu kombináciu sacharidov a ďalších živín, ktoré podporujú vytrvalosť a zlepšujú svalový výkon.

Energetické nápoje: Hotové nápoje v plechovke alebo fľaši ponúkajú rýchly a pohodlný spôsob, ako získať energiu v prenosnom balení. Ideálne pre športovcov, ktorí potrebujú okamžitú energiu a hydratáciu. S plechovkou energy drinku budete mať energiu na dosah ruky, či už ste na tréningu, závode, na cestách alebo len potrebujete zdvihnú energiu pri práci. Chutia skvele a ponúkajú vám výkonový náskok. V tejto kategórii nájdete aj obľúbené nápoje priamo z USA.

Zobraziť viac
Zobraziť menej
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Filtry
Zobrazené 119 produktov
  • Značky
  • Príznaky
  • veľkosť balenia
  • príchuť
zobraziť ďalšie produkty
skryť ďalšie produkty
Upresniť filtre
Zoradiť podľa: