Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Zmesi na varenie

V našej ponuke nájdete rôzne možnosti pre jednoduchú a kvalitnú prípravu chutného jedla. Zmesi na varenie, palacinky, pudingy a ich proteínové varianty, ako sú proteínový puding, proteínové palacinky alebo proteínové lievance. Zmesi sú starostlivo navrhnuté s cieľom zabezpečiť rýchlu a jednoduchú prípravu, zatiaľ čo zostávajú v súlade so zásadami zdravej výživy. Môžete si byť istí, že jedlo bude nielen nielen skvele chutiť, ale aj doplní kvalitné živiny a vy sa tak budete cítiť aj dlhšie sýti.

Proteínové palacinky

Proteínové palacinky sú variant klasických palaciniek, ktoré sú obohatené o vyšší obsah bielkovín. Sú obvykle pripravované kombináciou proteínového prášku s typickými ingredienciami palaciniek, ako je múka, mlieko alebo alternatíva mlieka a vajcia. Proteínové palacinky majú za cieľ poskytnúť vyšší podiel bielkovín v porovnaní s tradičnými palacinkami, čo ocenia ľudia, ktorí sa snažia zvýšiť príjem bielkovín, či už z dôvodu budovania svalov, udržania hmotnosti alebo chudnutia. Proteínové palacinky môžu byť súčasťou vyváženej stravy.

Proteínový puding

Proteínový puding je obohatený o vyšší obsah bielkovín ako tradičný puding. Obvykle je vyrobený z kombinácie proteínového prášku a klasických surovín na výrobu pudingu, zmiešanej s mliekom a príchuťami. Proteínový puding je obľúbený medzi tými, ktorí dbajú na vyšší príjem bielkovín, ako sú športovci, fitness nadšenci alebo tí, ktorí sa snažia udržať si zdravý životný štýl. Proteínový puding môže byť súčasťou vyváženej stravy a predstavuje chutnú alternatívu k bežným sladkým pokrmom.

Na našom e-shope nájdete proteínové palacinky, proteínové lievance, proteínové pudingy či proteínový mug cake. Vybrané produkty spĺňajú zásady Vegan, BIO az našej ponuky si vyberú aj tí, ktorí dávajú prednosť výrobkom českého pôvodu.

Zobraziť viac
Zobraziť menej
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Filtry
Zobrazené 31 produktov
  • Značky
  • Príznaky
  • veľkosť balenia
  • príchuť
zobraziť ďalšie produkty
skryť ďalšie produkty
Upresniť filtre
Zoradiť podľa: