Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Prísady na varenie a pečenie

Táto kategória ponúka široký výber ingrediencií na varenie a pečenie. Od základných surovín, ako sú múka, cestoviny, tuky a oleje, až po produkty na pečenie a dezerty, ako sú kakao alebo bio čokoláda.

Zmesi na varenie a pečenie

Zmesi na proteínové palacinky, lievance a pudingy ponúkajú kvalitné produkty, ktoré poskytujú skvelý zdroj bielkovín pre každodenné potreby. Zmesi sú navrhnuté tak, aby ste ich snáď pripravili behom chvíľky a ponúknu aj vynikajúcu chuť a konzistenciu.

Prílohy a pečivo

Ponúka široký sortiment produktov, ktoré vám pomôžu doplniť a rozmanitosť vašich jedla. Od tradičných príloh, ako je ryža a cestoviny, po zdravšie alternatívy, ako sú obilniny a strukoviny, ale aj trvanlivé pečivo, ako sú wrapy.

Tuky a oleje

Tuky pomáhajú pridať do jedla chuť a textúru. V ponuke nájdete kvalitné kokosové oleje, prepustené maslo alebo ghí a praktické oleje v spreji. Sprej umožňuje presné dávkovanie oleja, čo pomáha obmedziť nadmerné použitie a udržuje kontrolu nad príjmom tuku. Oleje v spreji obvykle poskytujú jemnú vrstvu oleja, čo pomáha znížiť celkový obsah tuku v jedle bez toho, aby sa obetovala chuť.

Strukoviny a obilniny

Strukoviny a obilniny sú základnými piliermi vyváženej stravy. Sú bohatým zdrojom vlákniny, ktorá podporuje lepšie trávenie, reguláciu hladiny cukru v krvi a celkové zdravie črevného traktu. Vďaka nízkemu obsahu tuku a absencii cholesterolu pomáhajú udržovať zdravé hladiny tukov v krvi. Mnoho strukovín je tiež vynikajúcim zdrojom rastlinných bielkovín a okrem iného obsahujú aj mnoho nutrientov ako sú vitamíny a minerály.

Kakao a čokoláda

Kakao a čokoláda na varenie nie sú len obyčajné prísady na varenie, majú aj mnoho benefitov. Sú skvelým zdrojom antioxidantov a vďaka bohatej chuti a textúre sú ideálne na pridanie do zdravých receptov a smoothies, ktoré dodajú vašim pokrmom nielen vynikajúcu chuť, ale aj výživnú hodnotu.

Na našom e-shope nájdete prémiové produkty. Vybrané produkty spĺňajú zásady Vegan, BIO az našej ponuky si vyberú aj tí, ktorí dávajú prednosť výrobkom českého pôvodu.

Zobraziť viac
Zobraziť menej
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Filtry
Zobrazené 141 produktov
  • Značky
  • Príznaky
  • veľkosť balenia
  • príchuť
zobraziť ďalšie produkty
skryť ďalšie produkty
Upresniť filtre
Zoradiť podľa: