Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Formuly všetko v jednom

Komplexné prípravky obsahujúce všetky dôležité suplementy určené k nárastu svalovej hmoty, zvýšeniu sily a urýchleniu regenerácie. Väčšinou ide o zmes bielkovín, aminokyselín, kreatínu, stimulátoru testosterónu a ďalších látok zostavených s jediným cieľom - čo najvyšší anabolický účinok. Výborná voľba pre všetkých, ktorí sa nechcú starať o podrobné zostavenie suplementačného plánu.

✅ Čo sú anabolické prípravky typu "všetko v jednom" a ako fungujú?

Predtréningové prípravky typu "všetko v jednom" sú vytvorené tak, aby sa dosiahla maximálna koncentrácia a pokročilá úroveň napumpovania svalových vlákien. Väčšinou ide o stimulanty, kreatínové varianty, boostery produkcie NO a rastového hormónu. Predtréningovky sú najčastejšie vo forme ochutených sypkých práškov, injekcií alebo kapsúl. Ľudia ich vyhľadávajú za účelom zlepšenia výkonu, sily, ale aj maximálneho nabudenia pred náročným tréningom. 

  • Podpora anabolických procesov: tieto produkty obsahujú látky, ktoré podporujú anabolizmus, t. j. budovanie a rast svalového tkaniva. To umožňuje efektívnejšie budovanie svalov po tréningu.
  • Ochrana pred katabolizmom: Počas fyzickej záťaže dochádza k rozpadu svalových vlákien, čo sa nazýva katabolický proces. Potréningové prípravky pomáhajú zabrániť tomuto rozpadu a minimalizovať stratu svalovej hmoty.
  • Zvýšenie aktuálnej sily a motivácie: Niektoré prípravky obsahujú stimulanty a iné látky, ktoré zvyšujú energiu a motiváciu. To umožňuje lepší tréningový výkon a odhodlanie dosiahnuť tréningové ciele.
  • Urýchlenie regenerácie: dôležitou súčasťou tréningového procesu je rýchla regenerácia svalov a tela. Potréningové prípravky obsahujú zložky, ktoré podporujú rýchlejšiu regeneráciu a obnovu po náročnom cvičení.

✏️ Zaujíma vás, ako rastie svalová hmota a ako maximalizovať jej rast? Pozrite si článok a podcast trénera Jirku Vacka a odborníka na výživu Petra Havlíčka:  Anabolizmus: Čo rozhoduje o tom, či budem naberať svaly alebo tuk?


✅ Sú prípravky typu "všetko v jednom" vhodné pre každého?

Predtréningové doplnky sú vhodné takmer pre každého, ale existujú skupiny ľudí, ktorí by sa mali vyhnúť doplnkom so stimulantmi. Ide o tehotné a dojčiace ženy a takéto výrobky nie sú vhodné ani pre deti. Tí, ktorí sú citliví na stimulanty, ako je napríklad kofeín, by mali byť opatrní a užívať nižšie dávky alebo sa rozhodnúť pre predtréningové doplnky bez stimulantov.


✏️ Ako získať svalovú hmotu? Ako a ktoré doplnky nám môžu pomôcť pri náraste svalovej hmoty? Tu nájdete niekoľko zaujímavých tipov od kvalitného trénera Jirku Vacka: TOP 5 DOPLNKOV PRE NÁRAST Svalovej HMOTY | Ako pomáhajú doplnky pri náraste svalovej hmoty?


✅ Aké sú najlepšie anabolizery "všetko v jednom" na trhu?
 

SmartFuel Recovery 1480 g

Recovery je navrhnutý ako potréningový produkt, ale vďaka premyslenému zloženiu ho môžete užívať kedykoľvek počas dňa. Recovery obsahuje funkčné látky na naštartovanie anabolických procesov a podporu regenerácie organizmu.

Reflex One Stop Xtreme 4,35 kg

Základom One Stop Xtreme je patentovaná zmes proteínov s postupným uvoľňovaním, ktorá je ako VŽDY v každej výrobnej šarži výrobku testovaná na garantovaný obsah použitých proteínov a aminokyselín.
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Filtry
Zobrazené 17 produktov
  • Značky
  • Príznaky
  • veľkosť balenia
  • príchuť
Upresniť filtre
Zoradiť podľa: