Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Zdravé Dezerty

 • Arašidové sušienky
  Zdravé Dezerty

  Arašidové sušienky

  Tieto arašidové sušienky sú ako stvorené k popoludňajšej káve. Sú veľmi jednoduché na prípravu a stačí Vám iba 4 ingrediencie. Vďaka arašidovému krému sú krásne vláčne a obsahujú veľmi prospešné tuky. Vyskúšajte a nechajte si chutiť!

 • Vláčny jogurtový koláč so slivkami
  Zdravé Dezerty

  Vláčny jogurtový koláč so slivkami

  Tradičný slivkový koláč vo fit odľahčenej verzii. Inšpirujte sa týmto receptom, ktorý zaručene poteší každého a presvedčí aj tých, ktorí sú skôr na tie „klasiky“. Vďaka jogurtu v korpuse je koláč skvele nadýchaný a vláčny.

 • Fit proteínové red velvet rezy

  Fit proteínové red velvet rezy

  Klasické red velvet rezy sú väčšinou plné nekvalitných tukov a jednoduchých cukrov. A preto Vám prinášame skvelý recept na red velvet rezy, ktoré nielenže vyzerajú skvele, ale ešte sú nadupané bielkovinami a obsahujú minimum pridaného cukru.

 • TOP 9 receptov z ovsených vločiek
  Zdravé Dezerty

  TOP 9 receptov z ovsených vločiek

  Máte radi ovsené vločky a došli Vám nápady na recepty, ako ich využiť? Potom práve pre Vás je náš nový článok, kde nájdete TOP 9 receptov s využitím ovsených vločiek. Vyskúšajte a nájdite si svoj obľúbený!

 • FIT koláč s tvarohom a jablkami
  Zdravé Dezerty

  FIT koláč s tvarohom a jablkami

  Ak hľadáte jednoduchý recept na chutný koláč vo FIT verzii úplne bez pridaného cukru, tak ste tu správne! Koláč je vláčny a chuťovo výborný vďaka kombinácii jabĺk, škorice a tvarohu.

Obľúbené články