Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

TOP 5 DOPLNKOV PRE RAST SVALOV | Ako pomáhajú doplnky pri raste svalov?

Ako získať svalovú hmotu? Dnes je už každému jasné, že bez cvičenia a kvalitnej stravy je naberanie svalovej hmoty nereálne, ale ak dodržiavate základné pravidlá: máte dostatočný prísun kvalitných potravín, pravidelne trénujete a venujete pozornosť regenerácii a spánku, môžete sa pokúsiť podporiť rast svalovej hmoty pomocou účinných doplnkov stravy. Tréner Jirka Vacek pripravil jednoduchý prehľad najlepších doplnkov výživy na efektívny rast svalov.

Najlepšie doplnky podľa Jirku Vacku, o ktorých hovorí vo videu:

➡️ Protein
 

SMARTFUEL 100 % whey protein 

Bielkoviny sa vyrábajú priamo z čerstvého mlieka od kontrolovaných kráv z EÚ, ktoré sa pasú na pastvinách, čo zaručuje najvyššiu kvalitu bez zbytočných prísad. Srvátkový koncentrát je vhodný pre športovcov a na pravidelné dopĺňanie bielkovín. Podporuje regeneráciu, udržiavanie a budovanie svalovej hmoty.


➡️ Creatine / Kreatin
 

Creatin Monohydrate

Kreatín pomáha pri raste svalovej hmoty, zvyšuje silu a výkon počas krátkodobého výkonu a podporuje regeneráciu svalov po tréningu. Kreatín tiež zvyšuje objem svalových buniek a je jedným z najúčinnejších doplnkov na rýchle naberanie svalovej hmoty!

Prom-in Creatine HCL 240 kapslí

Kreatín HCl je extrémne vstrebateľná forma kreatínu. Vhodná pre tých, ktorým nevyhovuje klasický kreatín. Má vynikajúcu rozpustnosť a biologickú dostupnosť a ľahko sa vstrebáva do organizmu.


➡️ Beta Alanine
 

Beta Alanine 

Beta-alanín je neesenciálna aminokyselina, ktorá zvyšuje produkciu karnozínu a pomáha tak predchádzať únave počas intenzívneho tréningu. Je ideálny pre všetkých, ktorí sa venujú športom vyžadujúcim výbušnosť, ako je šprint, vzpieranie alebo boxerský tréning, ako aj vytrvalostné cvičenie.


➡️ L-Citrulin / Citrulin Malate
 

L-Citrulin Malát

Podporuje zvýšenie výkonu a urýchlenie regenerácie po náročnej fyzickej aktivite. Podporuje zvýšený prietok krvi, čím zabezpečuje zvýšený transport aminokyselín do športom zaťaženej svalovej hmoty. Zároveň napomáha produkcii ATP.


➡️ ANABOLIZÉRY / PWO (PRE WORKOUTY)
 

 PWO Jirka Vacek 480 g

PWO nie je len "kopačka". Je to doplnok, ktorý v sebe spája viacero doplnkov: pumpu, spaľovač, adaptogén, energiu a koncentráciu.

CZECH VIRUS BEAST VIRUS

Špičkový predtréningový doplnok ALL-IN-ONE obsahuje 13 dokonale synergicky pôsobiacich látok, ktoré sú obsiahnuté v najčistejšej forme a v optimálnych dávkach. Vychutnajte si tú najväčšiu energiu, pumpu a koncentráciu, akú ste kedy pri cvičení pocítili.

REDCON1 TOTAL WAR

Profesionálny produkt určený na maximalizáciu výkonu, sily a silovej vytrvalosti nielen kulturistov, ale všetkých športovcov, ktorých výkon má silovo-vytrvalostný charakter, ako sú hokejisti, bojovníci MMA atď.

Prom-in Serious Pre

Nabitý predtréningový prípravok zameraný na maximálny tréning bez nadmernej stimulácie, nekompromisné zloženie, účinné látky v skutočne účinnom množstve.

JYM PRE JYM PRE-WORKOUT 500 G

Obsahuje zložky, ktoré sa navzájom dopĺňajú a pripravujú telo na intenzívne cvičenie. Maximalizuje výkon vďaka zložkám, ktoré podporujú energiu a sústredenie. Jedinou stimulujúcou látkou je kofeín, ktorý bol vybraný pre svoje účinky na zvýšenie výkonu.


Mohlo by vás zaujímať:

Ako vybrať kvalitný proteín? Najlepší prírodný srvátkový proteín.

Na dostatočný príjem bielkovín by mal dbať každý z nás, či už ste aktívny športovec alebo nie. Proteíny majú na starosť mnoho funkcií. Ako vybrať kvalitný proteín?

Sledujte nás na sociálnych sieťach: