Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Fitness007 PWO Jirka Vacek 480 g

Už hodnotilo 78 zákazníkov
 • TOP 30 produktov
 • Novinky

Fitness007 PWO Jirka Vacek 480 g

Už hodnotilo 78 zákazníkov
480 g červené plody
31,56 €
skladom
31,56 €
480 g grapefruit
31,56 €
skladom
31,56 €
480 g jahodový sorbet
31,56 €
skladom
31,56 €
Všetky varianty
Zobraziť menej
Doprava od 69 € ZADARMO!

Jirka Vacek PWO 480 g


PWO nie je len "nakopávač". Je to doplnok, ktorý v sebe spája niekoľko doplnkov výživy.

PWO je komplexný predtréningový doplnok stravy, ktorý poskytuje nielen účinné látky pre efektívny výkon, ale aj ich dostatočné množstvo.

maximálne účinné, synergické a efektívne zloženie látok
✅ o bsah látok je v skutočne účinnom množstve (nielen pre označenie)
komplexný predtréningový produkt
pumpa, spaľovač, adaptogén, energia a koncentrácia v jednom
✅ produkt podľa receptúry Jirku Vacka
✅ vhodný pre vegetariánov

"Všetky ingrediencie sú tu obsiahnuté preto, lebo za tie roky som vyskúšal všelijaké predtréningovky, tieto ingrediencie a ich vzájomná synergia sa mi vykryštalizovali ako najvhodnejšie a keď sa naskytla možnosť vytvoriť vlastný produkt, bola to veľká výzva."

PREKRVENIE SVALOV ALEBO NAPUMPOVANIE

Citrulín malát (kyselina jablčná)

Citrulín a malát možno pocítiť na zvýšenie vytrvalosti, sily alebo zlepšenie regenerácie. Malát sa podieľa na zvyšovaní bunkovej energie ATP (posledná fáza Krebsovho cyklu). Citrulín znižuje tvorbu kyseliny mliečnej a amoniaku (čpavku), čím predlžuje trvanie cvičenia a zároveň znižuje únavu a bolesť svalov.

Citrulín sa podieľa na tvorbe oxidu dusnatého (NO), ktorý zohráva kľúčovú úlohu pri vazodilatácii (rozširovaní ciev). Vďaka vyššiemu prietoku krvi v cievach sú svaly lepšie prekrvené, a teda napumpované, čo zlepší zásobovanie svalov živinami.

Citrulín som si vybral namiesto tradičného arginínu, ktorý funguje o niečo lepšie z hľadiska prietoku krvi, navyše arginín môže zvýšiť frekvenciu oparu u jedincov trpiacich na opary.

Extrakt z červenej repy (Sabeet®️)

Extrakt z červenej repy obsahuje dusičnany, ktoré majú vplyv na svalovú pumpu a vytrvalosť. Dusičnany sú súčasťou zelenej listovej zeleniny a patria medzi látky, ktoré pomáhajú pri rozširovaní ciev. V červenej repe (a inej zelenej listovej zelenine) sa nachádzajú anorganické dusičnany (NO3-), ktoré sa u ľudí po požití menia na dusitany (NO2-) a cirkulujú v krvi. Pri obmedzenom prívode kyslíka sa NO2- v tele premieňa na oxid dusnatý (NO), molekulu, ktorá zohráva dôležitú úlohu v cievnom systéme.

Glycerol

Glycerol privádza vodu do buniek. Viac glycerolu vo vnútri svalových buniek zlepšuje maximálne čerpanie, ktoré možno zažiť. Taktiež vťahuje viac vody do ciev, čo spôsobuje ich rozšírenie a zvýšenie prekrvenia.

Extrakt z hroznových semien

Okrem silných antioxidantov obsiahnutých v jadrách, hlavne (proantokyanidínov), zvyšuje elasticitu ciev, podporuje prekrvenie a posilňuje cievy, čím v kombinácii s ďalšími látkami podporuje maximálne prekrvenie. Pomáhajú tiež udržiavať zdravie kardiovaskulárneho systému.

Vitamín C

Vitamín C je najznámejší antioxidant na svete. Môže tiež pomôcť pri napumpovaní svalov. Vyššie dávky vitamínu C spomaľujú rozklad NO2 a NO3, čím pomáhajú udržať svaly dlhšie napumpované.

Taurín

Taurín zlepšuje vytrvalosť a svalovú silu. Zvyšuje produkciu oxidu dusnatého (NO). Cvičenie vyčerpáva zásoby taurínu, čím priamo spôsobuje pokles sily a vytrvalosti. Taurín ako neurotransmiter ovplyvňuje prenos vzruchov v nervovom systéme, znižuje oxidačný stres po tréningu, rýchlejšiu svalovú kontrakciu a navyše ovplyvňuje hospodárenie s vodou v tele.

SYNERGIA NA PODPORU ENERGIE, KONCENTRÁCIE A SPAĽOVANIA TUKOV

Citicoline (Cognizin®️)

Citikolín je prekurzor fosfatidylcholínu, ktorý je základnou zložkou steny nervových buniek. Prispieva k obnove mitochondrií, ktoré sú zodpovedné za produkciu bunkovej energie. Citikolín je biogénna látka, ktorá má pozitívny vplyv na štruktúru a funkciu mozgových buniek, a tým prispieva k zlepšeniu kognitívnych funkcií, ako sú pamäť, myslenie, koncentrácia a orientácia. Je dôležitý aj pre funkciu mozgu, pretože prispieva k bunkovej komunikácii tým, že podporuje syntézu neurotransmiterov acetylcholínu, noradrenalínu a dopamínu

Kofeín

Kofeín prispieva k zvýšeniu vytrvalosti a silového výkonu a pomáha zlepšovať koncentráciu a pozornosť a môže tiež pomáhať oddialiť únavu. Kofeín tiež podporuje tvorbu oxidu dusnatého (NO). Pôsobí v súčinnosti s L-tyrozínom, synefrínom a extraktom zo zeleného čaju.

L-Tyrozín

Aminokyselina L-Tyrozín zvyšuje bdelosť, koncentráciu, náladu a energiu počas intenzívneho cvičenia.

Synefrín

Prírodný extrakt získaný zo šupky horkého pomaranča. Pri užívaní synefrínu dochádza k zvýšeniu množstva okamžite využiteľnej energie, potlačeniu chuti do jedla, zvýšeniu rýchlosti metabolizmu a zvýšeniu energetického výdaja v dôsledku stimulácie adrenergných receptorov (beta-3). Výsledkom je stimulácia metabolizmu tukov prostredníctvom zvýšenej termogenézy a zrýchlenie bazálneho metabolizmu.

Extrakt zo zeleného čaju

Zelený čaj je plný rastlinných zlúčenín nazývaných polyfenoly, z ktorých najvýznamnejší je EGCG, silný antioxidant, ktorý optimalizuje hladinu glukózy v krvi, podporuje funkciu kardiovaskulárneho systému (krvný tlak) a podieľa sa na metabolizme lipidov (tukov).

ADAPTOGENS

Rhodiola Rosea (šípky)

Ovplyvňuje psychiku, predovšetkým prostredníctvom (zníženia odbúravania) serotonínu a beta-endorfínov. Tým sa zlepšuje nálada, psychická odolnosť a následne odolnosť voči pretrénovaniu, keďže pretrénovanie sa začína psychikou.

Vplýva na fyzickú výkonnosť tým, že znižuje odbúravanie produkcie dopamínu. Zvyšuje imunitu a reguluje hladinu glukózy v krvi, čo je významné u športovcov aj diabetikov. Odporúča sa pri vytrvalostných aj silových športoch. U vytrvalostných športovcov zlepšuje zásobovanie kyslíkom. Rhodiola navyše zvyšuje tvorbu DNA a RNA, čo v preklade do praxe opäť znamená, že podporuje opätovnú tvorbu bielkovín, teda rast svalovej hmoty. Rhodiola znižuje produkciu katabolického hormónu kortizolu, ktorý sa uvoľňuje počas stresu a námahy, teda aj počas tréningu. Nadmerná produkcia kortizolu je bežná aj po tréningu a je nežiaduca.

Cordyceps synensis (húsenica čínska)

Špecifická cudzopasná huba, ktorá rastie len v horských oblastiach Číny a Tibetu. Cordyceps podporuje silu, energiu a vytrvalosť a regeneruje celý organizmus. Bolo preukázané, že zvyšuje anaeróbny prah, zlepšuje ventiláciu pľúc a prekrvenie svalov. Cordyceps obsahuje zložku cordycepin - alebo deoxyadenozín. Táto biochemická látka je podobná adenozínu, ktorý je súčasťou cyklu ATP. Umožňuje vám mať celkovo oveľa viac energie:

 • zlepšuje využitie kyslíka
 • zvyšuje hladinu ATP
 • pomáha zvyšovať hladinu testosterónu
 • je to veľmi účinný stimulant so stimulačnými účinkami
 • znižuje riziko pretrénovania
 • zlepšuje vytrvalosť
 • pomáha pri redukcii tukového tkaniva a chráni svalovú hmotu znížením hladiny kortizolu

IONTY

Ióny sú jednou z najdôležitejších látok v tele a ich nedostatok hlboko znižuje výkonnosť. Ich rovnováha ovplyvňuje celý rad funkcií od srdcového rytmu, hospodárenia s vodou, svalovej kontrakcie, plnosti svalov, zásobovania energiou alebo prevencie kŕčov.

VITAMÍNY B

Vitamíny skupiny B majú pri športe zásadný význam. Fungujú ako kofaktory pri výrobe energie. Z pohľadu športovca je dobré si uvedomiť, že vitamíny skupiny B sa podieľajú na premene bielkovín a sacharidov na energiu a pomáhajú regenerácii svalových buniek po námahe. Ich nedostatok preto môže znížiť výkonnosť a zhoršiť čas regenerácie, čím negatívne ovplyvňuje rast svalov. Vitamíny skupiny B sú tiež kľúčové pre neurotransmiterovú signalizáciu, ktorá umožňuje svalové kontrakcie a uvoľňovanie energie.

BIOPERIN®️ (extrakt z korenia)

Zvyšuje vstrebávanie a biologickú dostupnosť dôležitých živín prijatých z potravy a zlepšuje aj využiteľnosť niektorých výživových doplnkov.

Dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku 24 g (POZNÁMKA: 1 dávka je približne 1 a 3/4 odmerky) s 500 ml vody a dobre premiešajte. Popíjajte v dostatočnom predstihu pred tréningom.

Balenie: 480 g

Veľkosť porcie: 24 g

Počet porcií v balení: 20

Upozornenie: Výživový doplnok, se sladidly, s vysokým obsahom kofeínu (165 mg/1 porcia 24 g). Vhodné najmä pre športovcov. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste a pri teplote do 25 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. V

Upozornenie pre alergikov.

Zobraziť celý popis
Skryť celý popis

Složení v 1 dávce 24 g

množství

RHP

L-citrulin 5400 mg  
Kyselina jablečná 2600 mg  
SABEET (extrakt z červené řepy) 2000 mg  
Glycerol monostearát 2000 mg  
L-Tyrosin 2000 mg  
Taurin 2000 mg  
Zelený čaj extrakt z lístků 500 mg  
- z toho polyfenoly 250 mg  
- z toho kofein 35 mg  
Cordyceps sinensis prášek 500 mg  
Draslík 300 mg 15 %
Extrakt z hroznových semínek 250 mg  
- z toho proanthokyanidiny 238 mg  
Sodík (elementární obsah, citrát) 188 mg  
Kofein 165 mg  
Vitamin C 120 mg 150 %
Fosfor (elementární obsah, draselná sůl kyseliny fosforečné) 119 mg 17 %
Extrakt Citrus aurantium 100 mg  
- z toho synefrin 10 mg  
Rhodiola rosea 85 mg  
- z toho rosaviny 3 mg  
Hořčík (elementární obsah, citrát) 57 mg 15 %
Citokolin (Cognizin) 50 mg  
Pyridoxine HCl (vitamín B6) 24,7 mg 1764 %
Nicotinamid (vitamín B3)  30 mg 188 %
Bioperine 

7 mg

 

Složení: L-Citrullin, kyselina jablečná, extrakt z hlíz červené řepy (Sabeet®, Beta vulgaris), glycerol monostearát, taurin, L-tyrosin, inulin, aroma, citrát sodný, draselné soli kyseliny ortofosforečné, zelený čaj (Camellie sinensis) extrakt z listů, cordyceps (Cordyceps sinensis) prášek mycélia, hořečnaté soli kyseliny citronové, extrakt z hroznových semen (Vitis vinifera), extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium), protispékavá látka (oxi křemičitý), sladidla (sukralóza, steviol-glykosidy ze stévie), kofein bezvodý, kyselina L-askorbová,  extrakt z kořene rhodiola (Rhodiola rosea), Cognizin® citokolin, pyridoxin hydrochlorid, nikotinamid, extrakt z plodů z černého pepře (Bioperine®, Piper nigrum).

Zobraziť celé parametre
Skryť celé parametre

Recenzie Už hodnotilo 80 zákazníkov

 • 14. 5. 2024 v 21:16
  Albertína Vápeníková
  Jsem na tom asi zavisla, moc mi to chutna. Mam pocit ze mne to i sklidni a nabudi zaroven. Nejsme pak tolik roztekana.
 • 13. 5. 2024 v 14:20
  Michaela Urbanova
  Skvělá chut a funguje perfektně
 • 12. 5. 2024 v 14:43
  Michal Novák
  Dokonalost, ještě to doplňuji 8000mg glycerolu, 5000mg L-citrulinu, 1000mg taurinu a nějaký L-tyrosin. A jsem absolutně focuslej. To, že je tam méně kofeinu mi díky tomu vůbec nevadî. Budu dále kupovat tento skvost.
 • 2. 5. 2024 v 16:02
  Radim Dohnal
  Po cca 8 letech jsem se rozhodl vyzkoušet nakopávač. A hodnotím jako super rozhodnutí koupit právě tenhle. Chuť do tréninku je uplně extrémní. Procítění a napumpování svalů skvělé. Síla jde taky nahoru. Člověk se tak nějak víc soustředí, víc ho to baví. A příchuť lesních plodů je moc dobrá.
 • 29. 4. 2024 v 15:55
  Lenka Hrdličková
  TOP ????????
 • 23. 4. 2024 v 15:49
  František Prkno
Máte s produktom skúsenosť? Napíšte recenziu a pomôžte tak ostatným zákazníkom s rozhodovaním. Ďakujeme :-)
Pridať vlastné hodnotenie

Vložiť hodnotenie produktu

Recenzie: *
         

Dotazy Radi vám pomôžeme

 • 16. 4. 2024 v 21:28
  Miriam Tóthová
  Reagovat
  Dobry den, chcela by som sa spytat ci funguje dobre aj ako spalovac,alebo vyslovene len ako nakopavac? Alebo smiem s PWO uživat aj spalovac? Popripade poradite prosim ktory? Nechcem uzit naraz vela kofeinu. Vopred dakujem
 • 17. 4. 2024 v 06:53
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, s preworkouty, které obsahují stimulanty, není třeba kombinovat další spalovač, pokud byste si koupila Stim free tam jej užívat navíc můžete, více se o tom dočtete zde Jak kombinovat doplňky stravy pro růst svalové hmoty? :) Přeji pěkný den, Tereza
 • 8. 4. 2024 v 17:23
  Vlado M.
  Reagovat
  Tak jsem si objednal od Bulk... práškový l-norvalin (v CZ nevim proč se nedá sehnat), přidávam 300mg do PWO Jirka Vacka a ted je to až neskutečná žilnatosť a napumpování a drží celý den. Přidáte ho někdy v budoucnu do svého produktu? Děkuji za odp.
 • 8. 4. 2024 v 20:07
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, tato látka je v takzvané "šedé zóně" jako látka neznámého původu. Celkově se na EU trhu moc nevyskytuje, proto ji moc výrobců nemá a ani po ní není poptávka. Takže momentálně ani do budoucna nemáme v plánu tento derivát do PWO přidávat, přece jen legislativě věříme. Přeji pěkný den, Tereza
 • 19. 3. 2024 v 20:08
  Jan Vojtek
  Reagovat
  Zdravím vás, můžu si k PWO přimíchat beta alanin? A má to smysl? Díky, Honza
 • 19. 3. 2024 v 21:49
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, ano určitě můžete. :) v PWO není, protože je ve SmartFuel Recovery, ale pokud jej neužíváte a chcete zařadit beta alanin, klidně ho tam přisypejte. :) Přeji pěkný den, Tereza
 • 5. 4. 2024 v 10:59
  Jan Vojtek
  Reagovat
  Děkuju, tak já jdu zkusit obojí. Když to míchal Jirka, tak to musí fungovat skvěle!:-)
 • 5. 4. 2024 v 12:52
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, budeme rádi pak za zpětnou vazbu. :) Přeji pěkný den, Tereza
 • 18. 3. 2024 v 18:43
  Lukas Hrabovsky
  Reagovat
  Dobry den , chci se zeptat na pripravek PWO v kombinaci s warfarinem .
 • 18. 3. 2024 v 21:38
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, raději se poraďte se svým lékařem, nejde pouze o lék, ale i diagnózu a léky na ředění krve se né se vším mohou kombinovat. Přeji pěkný den, Tereza
 • 12. 3. 2024 v 17:13
  Petr
  Reagovat
  Dobry den,co je mysleno davkovani "s dostatecnym predstihem" pred treninkem? Jaky casovy interval mate na mysli..dekuji za odpoved
 • 12. 3. 2024 v 22:18
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, každý pre workout by se měl užívat ideálně 1 hodinu před výkonem nejpozději 30 minut. :) Pokud si dáte pro workout těsně před tréninkem, mnoho složek začne šlapat až v polovině cvičení. Přeji pěkný den, Tereza
 • 20. 2. 2024 v 16:07
  Pavel Merwitz
  Reagovat
  Dobrý den. Mohu ho kombinovat s kreatinem .Děkuji
 • 20. 2. 2024 v 16:37
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, ano. :) PWO kreatin neobsahuje, takže můžete přidávat 5 g kreatinu klidně společně s PWO. Přeji pěkný den, Tereza
O našich produktoch vieme skoro všetko. Radi vám pomôžeme.
Pridať dotaz

Vložiť otázku