Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Fitness007 PWO Jirka Vacek 480 g

Už hodnotilo 41 zákazníkov
 • -10,28%
 • TOP 30 produktov
 • Akcia mesiaca

Fitness007 PWO Jirka Vacek 480 g

Už hodnotilo 41 zákazníkov
480 g jahodový sorbet
28,70 €
skladom
28,70 €
Všetky varianty
Zobraziť menej
Doprava od 2,90 € (od 59,00 € ZADARMO)

Jirka Vacek PWO 480 g


PWO nie je len "nakopávač". Je to doplnok, ktorý v sebe spája niekoľko doplnkov výživy.

PWO je komplexný predtréningový doplnok stravy, ktorý poskytuje nielen účinné látky pre efektívny výkon, ale aj ich dostatočné množstvo.

maximálne účinné, synergické a efektívne zloženie látok
✅ o bsah látok je v skutočne účinnom množstve (nielen pre označenie)
komplexný predtréningový produkt
pumpa, spaľovač, adaptogén, energia a koncentrácia v jednom
✅ produkt podľa receptúry Jirku Vacka
✅ vhodný pre vegetariánov

"Všetky ingrediencie sú tu obsiahnuté preto, lebo za tie roky som vyskúšal všelijaké predtréningovky, tieto ingrediencie a ich vzájomná synergia sa mi vykryštalizovali ako najvhodnejšie a keď sa naskytla možnosť vytvoriť vlastný produkt, bola to veľká výzva."

PREKRVENIE SVALOV ALEBO NAPUMPOVANIE

Citrulín malát (kyselina jablčná)

Citrulín a malát možno pocítiť na zvýšenie vytrvalosti, sily alebo zlepšenie regenerácie. Malát sa podieľa na zvyšovaní bunkovej energie ATP (posledná fáza Krebsovho cyklu). Citrulín znižuje tvorbu kyseliny mliečnej a amoniaku (čpavku), čím predlžuje trvanie cvičenia a zároveň znižuje únavu a bolesť svalov.

Citrulín sa podieľa na tvorbe oxidu dusnatého (NO), ktorý zohráva kľúčovú úlohu pri vazodilatácii (rozširovaní ciev). Vďaka vyššiemu prietoku krvi v cievach sú svaly lepšie prekrvené, a teda napumpované, čo zlepší zásobovanie svalov živinami.

Citrulín som si vybral namiesto tradičného arginínu, ktorý funguje o niečo lepšie z hľadiska prietoku krvi, navyše arginín môže zvýšiť frekvenciu oparu u jedincov trpiacich na opary.

Extrakt z červenej repy (Sabeet®️)

Extrakt z červenej repy obsahuje dusičnany, ktoré majú vplyv na svalovú pumpu a vytrvalosť. Dusičnany sú súčasťou zelenej listovej zeleniny a patria medzi látky, ktoré pomáhajú pri rozširovaní ciev. V červenej repe (a inej zelenej listovej zelenine) sa nachádzajú anorganické dusičnany (NO3-), ktoré sa u ľudí po požití menia na dusitany (NO2-) a cirkulujú v krvi. Pri obmedzenom prívode kyslíka sa NO2- v tele premieňa na oxid dusnatý (NO), molekulu, ktorá zohráva dôležitú úlohu v cievnom systéme.

Glycerol

Glycerol privádza vodu do buniek. Viac glycerolu vo vnútri svalových buniek zlepšuje maximálne čerpanie, ktoré možno zažiť. Taktiež vťahuje viac vody do ciev, čo spôsobuje ich rozšírenie a zvýšenie prekrvenia.

Extrakt z hroznových semien

Okrem silných antioxidantov obsiahnutých v jadrách, hlavne (proantokyanidínov), zvyšuje elasticitu ciev, podporuje prekrvenie a posilňuje cievy, čím v kombinácii s ďalšími látkami podporuje maximálne prekrvenie. Pomáhajú tiež udržiavať zdravie kardiovaskulárneho systému.

Vitamín C

Vitamín C je najznámejší antioxidant na svete. Môže tiež pomôcť pri napumpovaní svalov. Vyššie dávky vitamínu C spomaľujú rozklad NO2 a NO3, čím pomáhajú udržať svaly dlhšie napumpované.

Taurín

Taurín zlepšuje vytrvalosť a svalovú silu. Zvyšuje produkciu oxidu dusnatého (NO). Cvičenie vyčerpáva zásoby taurínu, čím priamo spôsobuje pokles sily a vytrvalosti. Taurín ako neurotransmiter ovplyvňuje prenos vzruchov v nervovom systéme, znižuje oxidačný stres po tréningu, rýchlejšiu svalovú kontrakciu a navyše ovplyvňuje hospodárenie s vodou v tele.

SYNERGIA NA PODPORU ENERGIE, KONCENTRÁCIE A SPAĽOVANIA TUKOV

Citicoline (Cognizin®️)

Citikolín je prekurzor fosfatidylcholínu, ktorý je základnou zložkou steny nervových buniek. Prispieva k obnove mitochondrií, ktoré sú zodpovedné za produkciu bunkovej energie. Citikolín je biogénna látka, ktorá má pozitívny vplyv na štruktúru a funkciu mozgových buniek, a tým prispieva k zlepšeniu kognitívnych funkcií, ako sú pamäť, myslenie, koncentrácia a orientácia. Je dôležitý aj pre funkciu mozgu, pretože prispieva k bunkovej komunikácii tým, že podporuje syntézu neurotransmiterov acetylcholínu, noradrenalínu a dopamínu

Kofeín

Kofeín prispieva k zvýšeniu vytrvalosti a silového výkonu a pomáha zlepšovať koncentráciu a pozornosť a môže tiež pomáhať oddialiť únavu. Kofeín tiež podporuje tvorbu oxidu dusnatého (NO). Pôsobí v súčinnosti s L-tyrozínom, synefrínom a extraktom zo zeleného čaju.

L-Tyrozín

Aminokyselina L-Tyrozín zvyšuje bdelosť, koncentráciu, náladu a energiu počas intenzívneho cvičenia.

Synefrín

Prírodný extrakt získaný zo šupky horkého pomaranča. Pri užívaní synefrínu dochádza k zvýšeniu množstva okamžite využiteľnej energie, potlačeniu chuti do jedla, zvýšeniu rýchlosti metabolizmu a zvýšeniu energetického výdaja v dôsledku stimulácie adrenergných receptorov (beta-3). Výsledkom je stimulácia metabolizmu tukov prostredníctvom zvýšenej termogenézy a zrýchlenie bazálneho metabolizmu.

Extrakt zo zeleného čaju

Zelený čaj je plný rastlinných zlúčenín nazývaných polyfenoly, z ktorých najvýznamnejší je EGCG, silný antioxidant, ktorý optimalizuje hladinu glukózy v krvi, podporuje funkciu kardiovaskulárneho systému (krvný tlak) a podieľa sa na metabolizme lipidov (tukov).

ADAPTOGENS

Rhodiola Rosea (šípky)

Ovplyvňuje psychiku, predovšetkým prostredníctvom (zníženia odbúravania) serotonínu a beta-endorfínov. Tým sa zlepšuje nálada, psychická odolnosť a následne odolnosť voči pretrénovaniu, keďže pretrénovanie sa začína psychikou.

Vplýva na fyzickú výkonnosť tým, že znižuje odbúravanie produkcie dopamínu. Zvyšuje imunitu a reguluje hladinu glukózy v krvi, čo je významné u športovcov aj diabetikov. Odporúča sa pri vytrvalostných aj silových športoch. U vytrvalostných športovcov zlepšuje zásobovanie kyslíkom. Rhodiola navyše zvyšuje tvorbu DNA a RNA, čo v preklade do praxe opäť znamená, že podporuje opätovnú tvorbu bielkovín, teda rast svalovej hmoty. Rhodiola znižuje produkciu katabolického hormónu kortizolu, ktorý sa uvoľňuje počas stresu a námahy, teda aj počas tréningu. Nadmerná produkcia kortizolu je bežná aj po tréningu a je nežiaduca.

Cordyceps synensis (húsenica čínska)

Špecifická cudzopasná huba, ktorá rastie len v horských oblastiach Číny a Tibetu. Cordyceps podporuje silu, energiu a vytrvalosť a regeneruje celý organizmus. Bolo preukázané, že zvyšuje anaeróbny prah, zlepšuje ventiláciu pľúc a prekrvenie svalov. Cordyceps obsahuje zložku cordycepin - alebo deoxyadenozín. Táto biochemická látka je podobná adenozínu, ktorý je súčasťou cyklu ATP. Umožňuje vám mať celkovo oveľa viac energie:

 • zlepšuje využitie kyslíka
 • zvyšuje hladinu ATP
 • pomáha zvyšovať hladinu testosterónu
 • je to veľmi účinný stimulant so stimulačnými účinkami
 • znižuje riziko pretrénovania
 • zlepšuje vytrvalosť
 • pomáha pri redukcii tukového tkaniva a chráni svalovú hmotu znížením hladiny kortizolu

IONTY

Ióny sú jednou z najdôležitejších látok v tele a ich nedostatok hlboko znižuje výkonnosť. Ich rovnováha ovplyvňuje celý rad funkcií od srdcového rytmu, hospodárenia s vodou, svalovej kontrakcie, plnosti svalov, zásobovania energiou alebo prevencie kŕčov.

VITAMÍNY B

Vitamíny skupiny B majú pri športe zásadný význam. Fungujú ako kofaktory pri výrobe energie. Z pohľadu športovca je dobré si uvedomiť, že vitamíny skupiny B sa podieľajú na premene bielkovín a sacharidov na energiu a pomáhajú regenerácii svalových buniek po námahe. Ich nedostatok preto môže znížiť výkonnosť a zhoršiť čas regenerácie, čím negatívne ovplyvňuje rast svalov. Vitamíny skupiny B sú tiež kľúčové pre neurotransmiterovú signalizáciu, ktorá umožňuje svalové kontrakcie a uvoľňovanie energie.

BIOPERIN®️ (extrakt z korenia)

Zvyšuje vstrebávanie a biologickú dostupnosť dôležitých živín prijatých z potravy a zlepšuje aj využiteľnosť niektorých výživových doplnkov.

Dávkovanie. Popíjajte v dostatočnom predstihu pred tréningom.

Balenie: 480 g

Veľkosťporcie: 24 g

Počet porcií v balení: 20

Upozornenie: Výživový doplnok, se sladidly, s vysokým obsahom kofeínu (200 mg/1 porcia 24 g). Vhodné najmä pre športovcov. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste a pri teplote do 25 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. V

Upozornenie pre alergikov.

Zobraziť celý popis
Skryť celý popis
Zloženie v 1 dávke 24 g
množstvo
RHP
L-citrulín
5400 mg
 
Kyselina jablčná
2600 mg
 
SABEET (extrakt z červenej repy)
2000 mg
 
Glycerol monostearát
2000 mg
 
L-tyrozín
2000 mg
 
Taurín
2000 mg
 
Extrakt z listov zeleného čaju
500 mg
 
- z toho polyfenoly
250 mg
 
- z toho kofeín
35 mg
 
Prášok Cordyceps sinensis
500 mg
 
Draslík
300 mg
15 %
Extrakt z hroznových jadierok
250 mg
 
- z toho proantokyanidíny
238 mg
 
Sodík (obsah prvkov, citrát)
188 mg
 
Kofeín
165 mg
 
Vitamín C
120 mg
150 %
Fosfor (obsah prvkov, draselná soľ kyseliny fosforečnej)
119 mg
17 %
Extrakt z citrusov aurantium
100 mg
 
- z toho synefrín
10 mg
 
Rhodiola rosea
85 mg
 
- z toho rosavíny
3 mg
 
Horčík (obsah prvkov, citrát)
57 mg
15 %
Citocoline (Cognizin)
50 mg
 
Pyridoxín HCl (vitamín B6)
24,7 mg
1764 %
Nikotínamid (vitamín B3)
30 mg
188 %
Bioperín

7 mg

 

Zloženie: L-citrulín, kyselina jablčná, extrakt z červenej repy (Sabeet®, Beta vulgaris), glycerol monostearát, taurín, L-tyrozín, inulín, aróma, citrát sodný, draselné soli kyseliny ortofosforečnej, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis), prášok z mycélia Cordycepsu (Cordyceps sinensis), horečnaté soli kyseliny citrónovej, extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera), extrakt z horkého pomaranča (Citrus aurantium), protihrudkujúca látkasladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu zo stévie), kofeín bezvodý, kyselina L-askorbová, extrakt z koreňa rodioly (Rhodiola rosea), Cognizin® citocoline, pyridoxín hydrochlorid, nikotínamid, extrakt z plodov čierneho korenia (Bioperine®, Piper nigrum).

Zobraziť celé parametre
Skryť celé parametre

Recenzie Už hodnotilo 41 zákazníkov

 • 30. 9. 2023 v 12:24
  Vlado M.
  Super produkt, chutný,účinný... ešte jednu účinnú látku by som pridal a to L-Norvalin , inak dávam 10/10.
 • 29. 9. 2023 v 18:49
  Daniel Lusk
 • 27. 9. 2023 v 11:55
  Tomáš Gelatič
  Vrelo odporúčam,zloženie veľmi rozumné,chuť skvelá,objednávam pravidelne.
 • 22. 9. 2023 v 15:26
  Jiří Slíva
  Nakopáváč do J. Vacka, složení super, nemám z nějak takové mravenčení po těle jako z nitroxu(to mám rád), ale zase na něm cítím lepší pumpu o něco a taky výkon během celého tréninku velmi slušný.
 • 31. 8. 2023 v 14:41
  Honza G.
  Složení je naprostá pecka, s chutí také maximální spokojenost. Konečně Preworkout bez Beta alanin, po kterém vás vše akorát svědí. Chuť nemá zádnou hořkou pachuť jako jiné pwočka, za mně momentálně jednička na trhu!!
 • 8. 8. 2023 v 14:07
  Martin Belko
  10/10. america who?? bezkonkurenčný preworkout.
Máte s produktom skúsenosť? Napíšte recenziu a pomôžte tak ostatným zákazníkom s rozhodovaním. Ďakujeme :-)
Pridať vlastné hodnotenie

Dotazy Radi vám pomôžeme

 • 11. 8. 2023 v 08:11
  Tomáš Krejčí
  Reagovat
  Dobrý den, kdy bude produkt opět dostupný? Děkuji.
 • 13. 8. 2023 v 08:15
  Martin Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, PWO je již skladem:-) Přeji pěkný den, Martin
 • 15. 7. 2023 v 15:35
  Josef Matuška
  Reagovat
  jaký je obsah sacharidů, popřípadě jiných cukrů (nemyslím sladidel)?
 • 17. 7. 2023 v 09:15
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, PWO neobsahuje cukry ani sacharidy. Proto nemá ani uvedenou tabulku nutričních hodnot. Přeji pěkný den, Tereza
 • 28. 6. 2023 v 20:33
  Vladimír La
  Reagovat
  Je možné tento suplement užívat i při hypertenzi?
 • 29. 6. 2023 v 07:57
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, pokud máte zvýšený tlak a dokonce se s ním třeba i léčíte, měl byste takové doplňky konzultovat s lékařem, protože pre workouty všeobecně tlak zvyšují, proto je my v takových případech nedoporučujeme. Zdraví máme jen jedno. Přeji pěkný den, Tereza
 • 29. 6. 2023 v 10:36
  Vladimír La
  Reagovat
  DĚKUJI za odpověď
 • 27. 6. 2023 v 06:41
  Martin Pavlačka
  Reagovat
  Dobrý den rád bych se zeptal zda PWO obsahuje i Creapure děkuji za odpověď
 • 27. 6. 2023 v 08:41
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, Martine, tento pre-workout kreatin neobsahuje, všechny složky v PWO najdete vypsané ve složení. Pokud užíváte kreatin, klidně jej můžete k PWO přidat. Tipy na kreatiny a na to jak jej užívat najdete v tomto článku Kreatin dávkování - jak kreatin užívat, kolik a kdy? :) Přeji pěkný den, Tereza
 • 15. 6. 2023 v 23:30
  Anna Mal
  Reagovat
  Dobrý den, ráda bych se zeptala zda se v brzké době chystá naskladnění. Mám v plánu dělat objednávku i jiných produktů, tak jestli mám čekat. Děkuji za odpověď.
 • 16. 6. 2023 v 08:43
  Martin Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, děkujeme za trpělivost, PWO je již na cestě a bude konečně naskladněno buď ještě dnes odpoledne, nebo v pondělí během dne. Přeji pěkný den, Martin
 • 31. 5. 2023 v 16:34
  Jan Hubáček
  Reagovat
  Dobrý den, klasická otázka - kdy bude opět k dispozici? Zdá se, že je o něj velký zájem, poslední dodávka byla hned pryč. Děkuji.
 • 1. 6. 2023 v 09:02
  Martin Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, máte pravdu, o PWO je velký zájem, produkt se opravdu povedl, trochu jsme podcenili skladové zásoby a navíc mají menší skluz ve výrobě, pevně věříme, že během týdne bude opět skladem, jakmile bude naskladněn, obdržíte informační email, děkuji za trpělivost. Přeji pěkný den, Martin Přeji pěkný den, Martin
O našich produktoch vieme skoro všetko. Radi vám pomôžeme.
Pridať dotaz