Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Ako vybrať kvalitný spaľovač tukov? Vybrali sme najlepšie spaľovače tukov.

Spaľovače tukov sú obľúbeným doplnkom športovej výživy. Dá sa povedať, že sa stali neoddeliteľnou súčasťou diéty. Pokiaľ hľadáte najlepšie spaľovače na trhu, zostavili sme pre vás rebríček tých najlepších spaľovačov pod slnkom.

Kofeín

Odďaľuje únavu a zlepšuje koncentráciu. Kofeín je jednou z najčastejších látok pridávaných do spaľovačov tukov. Kofeín je alkaloid, ktorý priaznivo stimuluje centrálnu nervovú sústavu a srdcovú činnosť. Kofeín je pravdepodobne najrozšírenejší stimulant na svete. V ľudskom organizme funguje kofeín ako stimulátor centrálnej nervovej sústavy (CNS), dočasne potlačuje únavu a prebúdza bdelosť. Kofeín má diuretické účinky.

Tip! Kofeín a synephine fungujú synergicky. Využite zvýhodnenú cenu tohoto balíčku od obľúbenej značky SizeandSymmetry.


Synephrine

Najpoužívanejší doplnok stravy na zníženie hmotnosti. Ide o prírodný extrakt z horkého pomaranča. Synefrín je zlúčenina podobná efedrínu. Môže pomôcť zrýchliť metabolizmus zvýšením lipolýzy a bazálnej metabolickej rýchlosti. Tieto účinky nie sú závislé z väčšej časti na strave, logicky je však pri užívaní synefrínu vhodné dodržovať diétu, aby sa dostavil pozitívny výsledok. Oproti zakázanému efedrínu je synefrín bezpečný.


Grenade Thermo Detonator

Termogénny predtréningový stimulant. Pomáha udržovať optimálnu váhu a funguje ako stimulačný prípravok pre lepší fyzický i mentálny výkon. Obsahuje 225 mg kofeínu v jednej dávke a ďalší stimulačné látky ako sú extrakt zo zeleného čaji, horká kôra pomarančovníka a kajenské korenie.


Prom-in Lean Solution

Spaľovač tukov ponúka jedinečný 3-fázový komplex pre optimálnu kontrolu telesnej hmotnosti. Tento komplexný spaľovač je unikátny vďaka extra vysokému množstvu účinných zložiek: acetyl-L-karnitin HCL, extrakt zeleného čaju, L-tyrosin, kofeín, kajenské korenie a synefrín, ktorý podporuje termoregulačný proces. Vďaka kofeínu a kajenskému koreniu dosiahnete správne ”nakopnutie” pred tréningom a podporu zvýšeného potenia.


Extrifit Thermogel

Komplexný termogénny spaľovač tukov, pripravený k okamžitej konzumácii v niekoľko skvelých príchutiach vo forme gélu. Určený pre všetkých športovcov, ktorí usilujú o maximálne vyrysovanie a redukciu podkožného tuku, a to vďaka svojmu obsahu termogénnych látok (napr. synefrín, extrakt zo zeleného čaju a ďalšie), stimulantov (kofeín, taurín a iné) a ďalších účinných látok, ktoré ovplyvňujú metabolizmus tukov (HCA, karnitín, chróm a ďalšie).


​​Nutrend Fat Direct

BEZ STIMULANTOV. Jedinečné nielen zložením, ale i dobou použitia. Nočný spaľovač je špeciálne vyvinutý k odbúravaniu tukov počas spánku. Receptúra obsahuje výťažky z morských rias wakame, ale i z garcinie cambogie a zo zelenej kávy (bez kofeínu). Neobsahuje povzbudzujúce látky.GreenFood Fat Burner

GreenFood Nutrition Fat Burner obsahuje L-karnitín tartrát, synefrín, kofeín a salicin (extrakt z kôry Biele vŕby) a extrakt zo zeleného čaju, teda veľa látok majúce široké využitie v tradičnej čínskej medicíne. Fat Burner je vyhľadávaný najmä pri redukčných diétach, ale aj vo chvíľach únavy a vyčerpania.


Pokiaľ Vás zaujíma aké spaľovače sú najlepšie a chcete sa dozvedieť viac, pozrite sa na krátke video o spaľovačoch tukov.

AKO SPAĽOVAČE TUKOV FUNGUJÚ?

V dnešnej dobe si stále veľa ľudí myslí, že stačí užívať spaľovač tuku, ktorý rozpustí všetok tuk na nežiaducich miestach, po prehltnutí tabletky. To naozaj nefunguje. Najdôležitejším aspektom je mať vyšší kalorický výdaj ako príjem. A ako ho dosiahnuť?

  • Znížiť kalorický príjem makroživín a mať správne nastavený ich pomer. Pokiaľ je vašim cieľom zhodiť prebytočné kilá, makrá by mali byť nastavené takto: Sacharidy 50%, Bielkoviny 30% a Tuky 20%.
  • Dostatočná pohybová aktivita. Všetci idú behať na pásoch a robiť kardio, ale čo by malo prevažovať je silový tréning. To, samozrejme, neznamená začať chodiť do fitka a tam zdvíhať ťažké váhy, ale existuje veľa domácich cvičení, ktoré nájdete i na našom YouTube kanále. Pozn. Nutné podotknúť, že pokiaľ pohybová aktivita nie je váš kamarát, svižné prechádzky sú super začiatkom.

Domáce posilňovanie, ktoré zvládne úplne každý:

Mohlo by Vás zaujímať:

Kreatín dávkovanie - ako kreatín užívať, koľko a kedy?

Kreatín je svalový energizér, ktorý priamo zvyšuje výkon svalov. Látka, ktorá podporuje rast číre svalovej hmoty a nepriamo znižuje hladinu podkožného tuku. Ale viete ako ho užívať, koľko a kedy?

Ako cvičiť s odporovou gumou? Ukážkové videá.

Najlepšie cviky na zadok s odporovou gumou. Hoci si to veľa ľudí pri pohľade na odporovú gumu nevie predstaviť, s odporovou gumou sa dá precvičiť de facto celé telo. Zameriame sa predovšetkým na nohy, pretože to je pravdepodobne najvyhľadávanejšia partia väčšiny žien.

Sledujte nás na sociálnych sieťach: