Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

TOP 5 doplnkov výživy | Najlepšie doplnky výživy pre športovcov aj nešportovcov. Ktoré doplnky výživy sa oplatia?

Tréner Jirka Vacek vám predstaví najlepšie fitness doplnky pre športovcov, ale aj pre nešportujúcu časť populácie. Ide o nedostatkové vitamíny a minerály, ktoré nášmu telu chýbajú. Ako sa ich nedostatok prejavuje?

Časový harmonogram videa:

0:00 Úvod
1:30 Proteíny, MRE/MRP alebo Bez tehál dom nepostavíš.
7:00 Horčík je nedostatkový minerál v celej populácii.
9:00 Prečo by mal každý používať omega3 mastné kyseliny?
11:08 Najväčší posilňovač našej imunity - vitamín D3.
12:55 Ako si vybrať kvalitný multivitamín?

O ktorých produktoch hovorí Jirka vo videu:

➡️ PROTEÍNY
 

SMARTFUEL 100 % whey protein 

Bielkoviny sa vyrábajú priamo z čerstvého mlieka od kontrolovaných kráv z EÚ, ktoré sa pasú na pastvinách, čo zaručuje najvyššiu kvalitu bez zbytočných prísad. Srvátkový koncentrát je vhodný pre športovcov a na pravidelné dopĺňanie bielkovín. Podporuje regeneráciu, udržiavanie a budovanie svalovej hmoty.

Pentha Pro Complete

Kompletná zmes bielkovín a sacharidov z prírodných zdrojov obohatená o rad funkčných zložiek. Bielkovinová zložka pozostáva z 5 rôznych druhov bielkovín a sacharidová zložka je založená na sušených sladkých zemiakoch v prášku. 

Czech Virus Vícesložkový protein MPS-5 PRO

Proteínový nápoj zložený z 5 rôznych zdrojov bielkovín, vhodný po tréningu. Protien je tiež doplnený o tráviace enzýmy pre ešte lepšie vstrebávanie bielkovín a rozklad laktózy.

➡️ HOŘČÍK
 

Czech Virus Supreme Magnesium Complex

Komplexná zmes horčíka v troch formách - bisglycinát, citrát a malát. Horčík je dôležitý minerál, ktorého je v ľudskom tele najviac nedostatok. Ovplyvňuje viac ako 300 funkcií.

BrainMax Performance Magnesium 1000 mg (Hořčík+Vitamin B6) 100 kapslí

Performance Magnesium obsahuje v jednej kapsule 1000 mg vysoko vstrebateľného bisglycinátu horčíka a 1,4 mg vitamínu B6 v aktívnej forme pyridoxal-5-fosfátu. Neobsahuje žiadne balastné látky (étery) a kapsuly sú vegetariánske.


➡️ OMEGA 3 MASTNÉ KYSELINY 
 

Opti Omega 3 200 ml

Prémiový rybí olej bez zápachu s pomarančovou príchuťou a vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín. Vďaka špeciálnej filtrácii absolútne bez rybieho zápachu! Prírodná pomarančová chuť, bez rybieho zápachu.

Ostatní omega 3 mastné kyseliny

Rybie olej s obsahom EPA a DHA, ktoré sú kľúčovými zložkami omega-3 mastných kyselín, pretože prispievajú k normálnej činnosti srdca a podporujú aj imunitný systém.

➡️ VITAMÍN D3
 

BrainMax Vitamin D3 & K2, D3 5000 IU / K2 jako MK7 150 mcg 100 kapslí

Synergická kombinácia esenciálnych vitamínov D3 a K2 zohráva dôležitú úlohu pre zdravie kostí, zubov, ciev a najnovšie štúdie naznačujú, že tieto vitamíny sú veľmi dôležité pre podporu imunity.

Now Foods Vitamin D3 a K2 1000 IU 120 kapslí

Vitamín D3 a K2, dva vitamíny rozpustné v tukoch, ktoré sú prospešné pre zdravie kostí, zubov, kardiovaskulárneho systému a pre správnu funkciu imunitného systému.


➡️ MULTIVITAMÍN MULTIMINERÁL
 

Prom-in Vita Solution 60 tablet

Profesionálny produkt, ktorý obsahuje komplex vitamínov a minerálov v optimálnom pomere a forme na pokrytie zvýšených potrieb mikroživín namáhaného organizmu.

 JYM Vita Multi-Vitamin 60 tablet

Vita JYM je exkluzívny multivitamínový a multiminerálny doplnok vyvinutý s cieľom poskytnúť trénujúcim športovcom mikroživiny v množstve, ktoré potrebujú na podporu výkonu, rastu a celkovej pohody.


➡️ VITAMÍN B
 

Viridian B-Complex B2 High Two® 90 kapslí 

High One® B-COMPLEX B1 obsahuje komplex vitamínov skupiny B so zvýšeným obsahom vitamínu B2 (riboflavín) - jedna kapsula obsahuje 200 mg = 14286 % RHP. Vitamíny skupiny B možno odporučiť pri chronickej únave a vyčerpanosti.


Mohlo by vás zaujímať:

PODCAST: Ako nabrať svaly? Ako si zostaviť jedálniček, ako cvičiť, a ktoré doplnky užívať?

Tréner Jirka Vacek spoločne s výživovým poradcom Petrem Havlíčkem pre vás natočili dva podcasty o naberaní svalovej hmoty.

Ako nabrať svalovú hmotu? Chcete konečne poriadne svaly?

Nabrať svalovú hmotu, je častokrát ťažšie ako schudnúť prebytočné kilá. Máme pre vás pár rád a tipov, ako začať a ako konečne vybudovať svaly.

TOP 5 DOPLNKOV PRE RAST SVALOV | Ako pomáhajú doplnky pri raste svalov?

Ako získať svalovú hmotu? Ako a ktoré doplnky nám môžu pomôcť pri náraste svalovej hmoty? Tu je niekoľko tipov od Jirku Vacka.

Sledujte nás na sociálnych sieťach: