Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Fit proteínové lievance | TIP na RAŇAJKY

Ak hľadáte jednoduchý a rýchly recept na výživné a chutné raňajky, tak presne pre Vás prinášame tento jednoduchý recept na vanilkové proteínové lievance z pár surovín. Lievance si môžete doplniť čímkoľvek, čo Vám chutí. Odporúčame Vám pridať tvaroh osladený čakankovým sirupom alebo medom a na ozdobenie pridať obľúbené ovocie a orechový krém.

Ingrediencie:

+ tvaroh, čakankový sirup/med, ovocie, orechový krém

Postup:

  1. Všetky ingrediencie v miske zmiešame.
  2. Rozpálime si panvicu s trochou kokosového oleja.
  3. Naberačkou tvoríme malé lievančeky a vyprážame ich z oboch strán dozlatista.
  4. Na tanieri ich navrstvíme spoločne s osladeným tvarohom (čakankovým sirupom alebo medom), doplníme ovocím, prípadne orechovým krémom.

GymBeam Kokosový olej ve spreji

Tento olej je veľmi jednoduchý na používanie a je ideálny pre každého, kto chce ušetriť pár kalórií. Na panvicu stačí nastriekať malé množstvo oleja a môžete na ňom smažiť mäso, ryby, vajcia, ai. Je vhodný aj na zastreknutie šalátu, je úplne bez chuti a neovplyvní chuť Vašich jedál. V jednom sekundovom streknutí (1,8 ml) obsahuje minimum kalórií a tukov. Neobsahuje žiadne konzervačné látky a neobsahuje lepok.


Mohlo by Vás zaujímať:

Nadýchaná PROTEÍNOVÁ kaša | Tip na RAŇAJKY

Vyskúšajte náš recept na proteínovú kašu! Príprava vám zaberie pár minút, ale kaša je nadýchaná, krémová, lahodne sladká a navyše obsahuje veľa bielkovín. Vďaka tomu je teplá, sýta a dodá vám energiu na celé dopoludnie.

Podcast: Otázky a odpovede | Je zdravšia bezlepková strava? Výhody prerušovaného hladovania. Fajčenie pre lepšie výsledky?

Výživový špecialista Petr Havlíček a tréner Jirka Vacek odpovedajú na vaše otázky. Vybrali sme vaše otázky, ktoré píšete pod YouTube videá.

Sleduj nás: