Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Fit jablčné lievance s karamelom

Jablčné lievance zo špaldovej múky vyzerajú zložito, ako recept na pomalé víkendové ráno, ale omyl! Cesto na lievance máte vymiešané za dve minútky a hotové lievančeky máte na stole za minút desať. V zdobení sa medze nekladú. Pokiaľ nedržíte striktný jedálniček môžete si dopriať klasický karamel, pokiaľ si kalórie strážite, máme variant aj pre vás.

Ingrediencie s postupom


Arašidy s príchuťou slaný karamel

Dokonalá chuť, jemná krémová konzistence a úžasná vůně. Tento chuťový skvost tvoří 3 kvalitní suroviny: na sucho pražené arašídy z Argentiny, vyladěná karamelová čokoláda z Belgie a špetka Maldon soli z Británie, kterou solí sama královna. Dokonalý gurmánský zážitek bez kompromisů. Nejlépe chutná tekutý, při pokojové teplotě a pořádně rozmíchaný.


Zdroj: Delish by Adri

Mohlo by Vás zaujímať:

Tvarožník Low Carb

Low carb tvarožník iba z tvarohu, vajcia, pudingu a sladidla. Žiadna múka, žiadny cukor. Vyskúšajte tvarohový dezert s nízkym obsahom sacharidov. Pre wau efekt odporúčame servírovať s orechovým maslom a lesným ovocím.

4 tipy na jednoduché a zdravé raňajky

Lámete si hlavu nad rýchlymi, ale zdravými raňajkami? Petr Havlíček a Tereza Fuková pre vás pripravili 4 recepty na nutričné výživné raňajky, ktoré pripravíte v pár okamihoch.

Sleduj nás i na sociálných sieťach: