Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Fit jablčné lievance s karamelom

Jablčné lievance zo špaldovej múky vyzerajú zložito, ako recept na pomalé víkendové ráno, ale omyl! Cesto na lievance máte vymiešané za dve minútky a hotové lievančeky máte na stole za minút desať. V zdobení sa medze nekladú. Pokiaľ nedržíte striktný jedálniček môžete si dopriať klasický karamel, pokiaľ si kalórie strážite, máme variant aj pre vás.

Ingrediencie s postupom


Arašidy s príchuťou slaný karamel

Dokonalá chuť, jemná krémová konzistencia a úžasná vôňa. Tento chuťový skvost sa skladá z troch kvalitných ingrediencií: suchých pražených arašidov z Argentíny, jemne vyladenej karamelovej čokolády z Belgicka a štipky soli Maldon z Veľkej Británie, ktorú nasolila samotná kráľovná. Dokonalý gurmánsky zážitok bez kompromisov. Najlepšie chutí tekutý, pri izbovej teplote a dobre premiešaný.


Zdroj: Delish by Adri

Mohlo by Vás zaujímať:

Tvarožník Low Carb

Low carb tvarožník iba z tvarohu, vajcia, pudingu a sladidla. Žiadna múka, žiadny cukor. Vyskúšajte tvarohový dezert s nízkym obsahom sacharidov. Pre wau efekt odporúčame servírovať s orechovým maslom a lesným ovocím.

4 tipy na jednoduché a zdravé raňajky

Lámete si hlavu nad rýchlymi, ale zdravými raňajkami? Petr Havlíček a Tereza Fuková pre vás pripravili 4 recepty na nutričné výživné raňajky, ktoré pripravíte v pár okamihoch.

Sleduj nás: