Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Kolagén ostatné

Preskúmajte našu širokú ponuku kolagénových produktov. V kategórii morský kolagén a hovädzí kolagén nájdete iba produkty obsahujúce vybraný kolagén. Tu na vás čakajú produkty, ktoré kombinujú viac kolagénov dohromady alebo obsahujú ďalšie špeciálne látky, ktoré fungujú v synergii a môžu tak ešte viac podporiť účinok kolagénu.

Bravčový kolagén je prospešný, pretože pomáha udržiavať kĺby v dobrom stave tým, že dodáva potrebné aminokyseliny pre tvorbu chrupavky. Vďaka svojej schopnosti podporovať tvorbu kolagénových vlákien v koži môže bravčový kolagén tiež zlepšiť jej elasticitu a pevnosť, čo vedie k hladšej a mladistvejšej pleti. Okrem toho môže pravidelná konzumácia bravčového kolagénu posilniť vlasy a nechty, čo prispieva k ich celkovému zdraviu a odolnosti.

Vegánsky kolagén alebo booster pre podporu tvorby vlastného kolagénu. Bohužiaľ neexistuje spôsob, ako dodať telu z rastlinných zdrojov kolagén, ale existuje mnoho produktov, ktoré stimulujú telo a nútia ho produkovať viac vlastného kolagénu. Sunwarrior Collagen Building je najprirodzenejšia cesta k podpore vlastnej tvorby kolagénu. V kombinácii so zdravým životným štýlom a pohybom napomáha k spomaľovaniu známok starnutia. Collagen Booster Orangefit obsahuje unikátnu kombináciu účinných látok – hyaluronanu, špeciálne vybraných aminokyselín, vitamínov skupiny B, vitamínu C a zinku. Všetky tieto látky majú vlastnosti súvisiace s prirodzenou produkciou kolagénu v tele.

Vedeli ste, že nezdravý životný štýl, stres a toxíny z jedla alebo okolitého prostredia vyčerpávajú zásoby kolagénu, ktorého prirodzená produkcia klesá spolu s vekom. Vzhľadom na to, že kolagén tvorí až 30% všetkých proteínov v našom tele, môže jeho nedostatok negatívne ovplyvňovať kondíciu pohybového aparátu aj celkový vzhľad.

Kolagénne zmesi obsahujú samotný kolagén aj látky s bioaktivitou zameranou na produkciu kolagénu. Doplnky obsahujú aj Zinok, Vitamíny skupiny B, Biotín a ďalšie látky, ktoré spoločne tvoria jedinečnú kombináciu pre komplexnú podporu pokožky, nechtov a vlasov, ale aj kĺbov.

Zobraziť viac
Zobraziť menej
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Filtry
Zobrazené 21 produktov
  • Značky
  • Príznaky
  • veľkosť balenia
  • príchuť
zobraziť ďalšie produkty
skryť ďalšie produkty
Upresniť filtre
Zoradiť podľa: