Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Zinzino BalanceOil 300 ml

Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil
  • Novinky

Zinzino BalanceOil 300 ml

Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil
300 ml citrón
50,13 €
skladom
50,13 €
300 ml vanilka
50,13 €
skladom
50,13 €
300 ml grep/citrón/limetka
50,13 €
skladom
50,13 €
300 ml pomaranč/citrón/mäta
50,13 €
skladom
50,13 €
Všetky varianty
Zobraziť menej
Doprava od 2,90 € (od 59,00 € ZADARMO)

Zinzino BalanceOil 300 ml


Vysokokvalitná zmes rybieho oleja bohatá na omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA. Doplnená vybraným extra panenským olivovým olejom s vysokým obsahom polyfenolov. Doplnok BalanceOil udržiava hladinu EPA a DHA mastných kyselín a správny pomer Omega-6:3 mastných kyselín v tele. Prispieva k normálnej činnosti mozgu, srdca a imunitného systému.

✅ Zmes kvalitného rybieho oleja
✅ Bohatý na omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA
✅ prispieva k normálnej činnosti mozgu, srdca a imunitného systému
✅ účinne zvyšuje hladinu EPA a DHA v tele
✅ pomáha vyrovnávať optimálny pomer omega-6 a omega-3
✅ prispieva k ochrane krvných lipidov pred oxidačným stresom zvýšením hladiny polyfenolov
✅ prispieva k správnej funkcii zraku, normálnej hladine triglyceridov v krvi, normálnemu krvnému tlaku
✅ prispieva k udržaniu normálnej hladiny vápnika v krvi, a tým prospieva kostiam, zubom, zdravému deleniu buniek a správnej funkcii svalov

Funkcia mozgu
Mastné kyseliny EPA a DHA majú schválené zdravotné tvrdenia pre normálnu funkciu mozgu. DHA prispieva k normálnemu vývoju mozgu u plodov a dojčiat. Omega-3 mastné kyseliny s dlhým reťazcom sú dôležité nielen pre nás, ale aj pre budúce generácie.
FUNKCIE SRDCA
Mastné kyseliny EPA a DHA majú schválené zdravotné tvrdenia pre zdravie srdca; prispievajú k normálnej funkcii srdca.
IMUNITNÝ SYSTÉM
BalanceOil obsahuje vitamín D, ktorý je nevyhnutný pre imunitný systém a prispieva k jeho normálnej funkcii.

RYBÍ OLEJ
Používame islandské rybie oleje od spoločnosti LYSI, ktoré sa získavajú predovšetkým z malých, krátko žijúcich pelagických rýb, ako sú sardinky, ančovičky a makrely, ale nie je požiadavka na konkrétny druh ryby. Rozhodujúcim faktorom je profil mastných kyselín, ktorý v priebehu 120 dní účinne optimalizuje rovnováhu omega-6/3 mastných kyselín v tele. Náš rybí olej pochádza z celých nespracovaných rýb. Olej prechádza procesom rafinácie, ktorý odstraňuje nežiaduce látky zo znečisteného prostredia. Rybie oleje použité vo výrobkoch Balance spĺňajú prísne špecifikácie pre mastné kyseliny EPA a DHA a sú certifikované ako neobsahujúce ťažké kovy a iné toxíny. Spoločnosť LYSI, výrobca BalanceOil, spĺňa všetky predpisy pre výrobu a riadi sa správnou výrobnou praxou (GMP) pre potraviny a farmaceutické výrobky.
OLEJ
BalanceOil obsahuje špeciálny extra panenský olivový olej lisovaný za studena, ktorý bol vybraný pre vysoký obsah polyfenolov (viac ako 350 mg/kg)5. Polyfenoly sú silné antioxidanty s mnohými priaznivými účinkami. Chránia olej BalanceOil nielen vo fľaši, ale predovšetkým vo vašom tele. Naše výrobky neobsahujú GMO (t. j. geneticky modifikované organizmy).
VITAMÍN D3
BalanceOil obsahuje vitamín D3 (cholekalciferol). Používame prírodný vitamín D3 (cholekalciferol) vyrobený z lanolínu. Lanolín je tuk, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ovčej vlne. Vitamín D sa vyrába z lanolínu rozpustením prekurzora na vitamín D. Ten sa potom chemicky upraví a aktivuje pôsobením ultrafialového (UV) žiarenia. Tento chemický proces je porovnateľný s procesom, ktorý prebieha v ľudskej koži pri tvorbe vitamínu D.

Odporúčané dávkovanie.

300 ml

Dávka: 0,15 ml/1 kg telesnej hmotnosti v kg

Počet dávok v balení: závisí od kg telesnej hmotnosti

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Upozornenie: doplnok stravy. Vhodný najmä pre športovcov. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neotvorené fľaše skladujte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote alebo v chladničke. Otvorené fľaše skladujte v chladničke a spotrebujte do 45 dní. Pri teplotách nižších ako 4 °C sa môže olej zakaliť v dôsledku tuhnutia olivového oleja. Pri izbovej teplote zákal zmizne.

Upozornenie pre alergikov.

Zobraziť celý popis
Skryť celý popis
Obsah účinných látok
12 ml
Rybí olej
6627 mg
omega-3 mastné kyseliny
2478 mg
- z toho C20:5 (EPA)
1283 mg
- z toho C22:6 (DHA)
683 mg
Olivový olej
4092 mg
- z toho kyselina olejová (omega-9)
3069 mg
- z toho polyfenoly
3,5 mg
Vitamín D3
20 μg (400 %*)
* RHP - referenčná hodnota príjmu

Zloženie:

Rybí olej (zo sardelí, makrel, sardiniek), olivový olej lisovaný za studena, extrakt s vysokým obsahom tokoferolu (antioxidanty), prírodné arómy*, vitamín D3 (cholekalciferol).

V závislosti od príchute:
* Prírodná vanilková príchuť
* Prírodná citrónová príchuť
* Prírodná príchuť pomaranča, citróna a mäty
* Prírodná príchuť grapefruit, citrón, limetka

Zobraziť celé parametre
Skryť celé parametre