Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Proteínové kaše

Proteínové sú ideálne nielen na raňajky alebo desiatu, ale aj ako kvalitné jedlo pred alebo po tréningu, ktoré si môžete dopriať pokojne každý deň. Nespornou výhodou je rýchla príprava, ľahká stráviteľnosť a bohatý obsah komplexných sacharidov a vlákniny. Vďaka tomu spoľahlivo zasýtia a postupne dodávajú telu energiu, čo je vítané počas celého dňa. V našej ponuke nájdete široký výber proteínových kaší. Proteínové kaše nie sú určené iba pre športovcov, ale aj pre všetkých, ktorí dbajú na zdravý životný štýl alebo by radi zvýšili príjem kvalitných bielkovín vo svojom jedálničku.

✅ Aká proteínová kaša je najlepšia? Ako vybrať proteínovú kašu?

Pri výbere proteínovej kaše je dôležité vybrať takú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám. Tu je niekoľko tipov, ako vybrať kvalitnú proteínovú kašu. Proteínová kaša by ideálne mala obsahovať 15-20 gramov bielkovín na porciu. Zamerajte sa aj na zdroj bielkovín. Ideálnym zdrojom je srvátkový alebo mliečny proteín, ale existuje aj mnoho variantov s rastlinnými proteínmi. Pokiaľ sledujete príjem sacharidov, hľadajte varianty s nižším obsahom cukru, mnoho proteínových kaší obsahuje prírodné sladidlá alebo sú úplne bez pridaného cukru.

✅ Aké sú obľúbené druhy kaší? 

Představivosti se meze nekladou a tím se inspirují i výrobci. Vy si díky tomu můžete vybrat přesně takovou kaši, na kterou máte chuť, zde jsou ty nejoblíbenější:

Extrifit Protein Break 

Dokonalé kompletné jedlo so zastúpením 25g srvátkového proteínu v každom sáčku a všetkých zásadných nutričných zložiek pre svalový rast! Žiadne varenie - všetko za studena. Príprava 1 minútu. Receptúry sú zostavené aj pre tých najnáročnejších športovcov. Odporúčame konzumovať jedenkrát denne ako raňajky či desiatu.


Nutrend Protein Porridge

Lahodná proteínová ovsená kaša bohatá na vlákninu, bezlepková a ľahko stráviteľná, obsahuje vápnik, vitamín K aj tak potrebný vitamín D, stačí iba zaliať vodou a za 2 minúty je kaša hotová. Proteínová ovsená kaša sa stáva jednou z najobľúbenejších možností rýchlo pripravených raňajok, ale aj vyhľadávanou formou desiaty v priebehu dňa.


Emco Proteín kaša

Emco Protein kaša je lahodná zmes ovsených vločiek a čokolády alebo ovocia. Balenie obsahuje 3 predpripravené vrecká, ktoré stačí vysypať do misky a zaliať vodou. Táto je ideálna pre každého kto chce mať hotové chutné a výživné raňajky či desiatu počas minútky.

 Aká kaša je ideálna do diéty?

Obilné kaše, najmä pohánková alebo ovsená kaša, obsahujú dostatok vlákniny a zasýtia na dlhšiu dobu. Je dôležité vyberať kaše s minimálnym obsahom pridaného cukru a umelých prísad. Kaše sú považované za zdravú voľbu pre raňajky aj desiatu, pretože sú bohaté na vlákninu, pomaly stráviteľné sacharidy a niekedy aj bielkoviny, obzvlášť pokiaľ vyberiete proteínovú kašu.

✅ Môžem jesť kašu na večeru pred spaním?

Ovsené kaše, pohánkové kaše a ďalšie typy obilných kaší sú považované za ľahkú a ľahko stráviteľnú večeru. Ak si vyberiete správne zložky, kaša môže poskytnúť dlhotrvajúcu energiu a pocit sýtosti počas noci. Môžete si do kaše pridať aj nočný proteín – kazeín, ktorý sa vstrebáva dlhodobo, takmer počas celej noci, a vás tak nebude budiť hlad.

Na našom e-shope nájdete kaše neochutené, v zmesiach ochutené instatné kaše alebo proteínové kaše. Vybrané produkty spĺňajú zásady Vegan, BIO az našej ponuky si vyberú aj tí, ktorí dávajú prednosť výrobkom českého pôvodu.

Zobraziť viac
Zobraziť menej
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Filtry
Zobrazené 23 produktov
  • Značky
  • Príznaky
  • veľkosť balenia
  • príchuť
zobraziť ďalšie produkty
skryť ďalšie produkty
Upresniť filtre
Zoradiť podľa: