Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Instantné kaše ochutené

Instantné ochutené kaše sú ideálne nielen na raňajky alebo desiatu, ale aj ako kvalitné jedlo pred alebo po tréningu, ktoré si môžete dopriať pokojne každý deň. Nespornou výhodou je rýchla príprava, ľahká stráviteľnosť a bohatý obsah komplexných sacharidov a vlákniny. Vďaka tomu spoľahlivo zasýtia a postupne dodávajú telu energiu, čo je vítané počas celého dňa. V našej ponuke nájdete široký výber, vrátane ovsenej, ryžovej, pohánkovej aj proteínovej kaše. Kaše nie sú určené iba pre športovcov, ale aj pre všetkých, ktorí dbajú na zdravý životný štýl.

✅ Aká instantná kaša je najlepšia?

Všetky kaše sú super, kombinácia obilnín a strukovín sa postarajú o dávku komplexných sacharidov a vlákniny a vďaka dochucujúcej zložke, ktorú tvoria orechy, čokoláda alebo ovocie sa nemusíte o viac starať. Stačí zaliať vodou mliekom alebo vodou a je hotovo. Mnoho instantných jednoporciových kaší sa predáva aj v praktických jednorazových vreckách, čím sa stanú aj skvelým a plnohodnotným jedlom na cesty alebo ako núdzovka, ktorú máte vždy po ruke. 

✅ Aké sú obľúbené druhy instantných kaší? 

Predstavivosti sa medze nekladú a tým sa inšpirujú aj výrobcovia. Vy si vďaka tomu môžete vybrať presne takú kašu, na ktorú máte chuť, tu sú tie najobľúbenejšie:

Extrifit Rice & Oat Mash

Hotová zmes vynikajúcej ryže vo forme ľahko rozpustných ryžových vločiek s ovocím, kokosom alebo napríklad čokoládou. Stačí zaliať studenou či teplou vodou alebo mliekom. Delikátna chuť jednotlivých príchutí je daná iba prírodnými ingredienciami. Kašu tvorí 80% ryžových vločiek, 15% ovsených vločiek a 5% pšeničnej vločky.


Emco Super kaša

Neobsahuje žiadny pridaný cukor. Obsahuje iba prirodzene sa vyskytujúci cukor v čokoláde, datliach, mlieku, ovsených vločkách a vláknine z koreňa čakanky. Jej príprava je dokonale jednoduchá, vďaka čomu si kašu jednoducho pripravíte kdekoľvek. Poteší vás aj jej lahodná chuť či absencia umelých sladidiel a farbív.


Amix Oat Mash

Vynikajúca rozpustná extrudovaná ovsená múka špeciálne navrhnutá na rýchlu prípravu kaše alebo ovseného nápoja. Tento skvele chutiaci produkt je ideálnym zdrojom prírodnej ovsenej vlákniny. Má vysoký podiel vlákniny a vyrába sa v niekoľkých skvelých príchutiach.

 Aká kaša je ideálna do diéty?

Obilné kaše, najmä pohánková alebo ovsená kaša, obsahujú dostatok vlákniny a zasýtia na dlhšiu dobu. Je dôležité vyberať kaše s minimálnym obsahom pridaného cukru a umelých prísad. Kaše sú považované za zdravú voľbu pre raňajky aj desiatu, pretože sú bohaté na vlákninu, pomaly stráviteľné sacharidy a niekedy aj bielkoviny, obzvlášť pokiaľ vyberiete proteínovú kašu.

✅ Môžem jesť kašu na večeru pred spaním?

Ovsené kaše, pohánkové kaše a ďalšie typy obilných kaší sú považované za ľahkú a ľahko stráviteľnú večeru. Ak si vyberiete správne zložky, kaša môže poskytnúť dlhotrvajúcu energiu a pocit sýtosti počas noci. Môžete si do kaše pridať aj nočný proteín – kazeín, ktorý sa vstrebáva dlhodobo, takmer počas celej noci, a vás tak nebude budiť hlad.

Na našom e-shope nájdete kaše neochutené, v zmesiach ochutené instatné kaše alebo proteínové kaše. Vybrané produkty spĺňajú zásady Vegan, BIO az našej ponuky si vyberú aj tí, ktorí dávajú prednosť výrobkom českého pôvodu.

Zobraziť viac
Zobraziť menej
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Filtry
Zobrazené 22 produktov
  • Značky
  • Príznaky
  • veľkosť balenia
  • príchuť
zobraziť ďalšie produkty
skryť ďalšie produkty
Upresniť filtre
Zoradiť podľa: