Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Smartfuel Adaptogen mix 90 kapsúl

Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil
  • Novinky

Smartfuel Adaptogen mix 90 kapsúl

Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil
20,49 €
skladom
Počet:
Doprava od 2,90 € (od 59,00 € ZADARMO)

Smartfuel Adaptogen mix 90 kapsúl


Vybrali sme pre vás ideálnu zmes najúčinnejších adaptogénov v najlepšej kvalite

Starostlivo vybraná kombinácia najlepších adaptogénov - Správna kombinácia adaptogénov môže byť účinným spôsobom, ako posilniť ich účinky a dosiahnuť širší rozsah benefitov.

Primerané množstvo účinných látok v každej dávke!

Adaptogény sú prírodné látky, zvyčajne rastlinného pôvodu, ktoré pomáhajú telu prispôsobiť sa a vyrovnať sa s rôznymi fyzickými, chemickými alebo biologickými stresormi. Tieto látky pomáhajú posilňovať imunitu a zlepšovať celkovú vitalitu organizmu. Pomáhajú nám adaptovať sa (prispôsobiť sa) nepriaznivým a náročným podmienkam.

Hlavnou vlastnosťou adaptogénov je ich schopnosť normalizovať funkcie organizmu bez ohľadu na prítomnosť alebo neprítomnosť patologického stavu. To znamená, že adaptogény môžu pomôcť vyrovnať sa s nadbytkom alebo nedostatkom rôznych látok alebo hormónov v tele a obnoviť homeostázu.

Cordyceps (Cordyceps sinensis extrakt 390 mg)

Cordyceps je adaptogén, ktorý podporuje energiu, vytrvalosť a fyzickú výkonnosť. Má tiež pozitívny vplyv na imunitný systém a dýchací systém. Často ho využívajú športovci na zlepšenie výkonu a regenerácie.

Maca (extrakt z maca 300 mg)

Maca je známa svojimi účinkami na vyrovnávanie hormónov. Pomáha optimalizovať a harmonizovať pohlavné hormóny u mužov aj žien. Môže zvýšiť libido, plodnosť a zmierniť príznaky menopauzy. Má tiež pozitívny vplyv na zväčšenú prostatu a príznaky predmenštruačného syndrómu (PMS)

Ašvaganda (extrakt z ašvagandy 300 mg)

Ashwagandha je jedným z najznámejších adaptogénov. Je známa svojimi schopnosťami znižovať stres, zlepšovať odolnosť voči stresu a podporovať vyrovnanú náladu. Má tiež pozitívny vplyv na energiu, spánok a imunitný systém.

Bazalka svätá (extrakt z bazalky svätej 300 mg)

Tulsi, známa aj ako svätá bazalka, je adaptogén, ktorý pomáha znižovať stres a podporuje zdravú funkciu nadobličiek. "Kráľovná bylín", ako sa Tulsi (Ocimum sanctum) nazýva, je najposvätnejšou bylinou v Indii. Má tiež antioxidačné vlastnosti a podporuje imunitný systém.

Ženšen alebo Panax ginseng (extrakt ženšenu 300 mg)

Panax ginseng je adaptogén, ktorý je známy zlepšením energetického stavu, podporou imunitného systému a zvýšením duševnej a fyzickej výkonnosti. Spája sa aj s podporou hormonálnej rovnováhy a sexuálneho zdravia.

Rhodiolarosea ( Rhodiola rosea extrakt 100 mg)

Rhodiola rosea: Rhodiola je adaptogén, ktorý pomáha zvyšovať odolnosť voči stresu, zlepšuje fyzickú výkonnosť a vytrvalosť a podporuje aj kognitívne funkcie, ako je koncentrácia a pamäť.

Odporúčané dávkovanie. Užívajte nalačno.

90kapsúl(62 g)

Dávka: 3 kapsuly

Počet dávok v balení: 30

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Upozornenie: Výživový doplnok. Neodporúča sa používať športovcom. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste a pri teplote do 25 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca a predajca nezodpovedajú za vady spôsobené nesprávnym skladovaním a používaním.

Zobraziť celý popis
Skryť celý popis
Obsah účinných látok
3 kapsuly (denná dávka)
výťažok z Cordycepsu sinensis
390 mg
extrakt z ašvagandy
300 mg
extrakt z Maca
300 mg
ženšenový extrakt
300 mg
extrakt z bazalky posvätnej
300 mg
rhodiola rosea extrakt
100 mg

Zloženie:

extrakt z Cordycepsu sinensis 10:1, želatínová kapsula, extrakt z Withania somnifera (Ashwagandha) s 5 % withanolidov, extrakt z koreňa Lipidium meyenii (Maca) 10:1, extrakt zo ženšenu 10:1, extrakt zo svätej bazalky 10:1, extrakt z Rhodiola rosea (4 % rosavínov), plnidlo stearan horečnatý.

Zobraziť celé parametre
Skryť celé parametre