Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

ProVista (Koelbel) Gelenk nahrung 600 g

Už hodnotil 1 zákazník

ProVista (Koelbel) Gelenk nahrung 600 g

Už hodnotil 1 zákazník
600 g čerešňa
33,63 €
skladom
33,63 €
600 g pomaranč/broskyňa
33,63 €
skladom
33,63 €
600 g malina
33,63 €
skladom
33,63 €
Všetky varianty
Zobraziť menej
Doprava od 69 € ZADARMO!

Gelenk Nahrung 600g výrobca ProVista®

Vysokokvalitná kĺbová výživa zabezpečujúca maximálnu účinnosť, obsahuje hydrolyzát kolagénu najvyššej kvality, ktorý nenadúva a je ako jedinečný výrobok tohto druhu lahodne ochutený prírodným ovocným korením. Napomáha tvorbe kĺbového mazu, ktorý je nevyhnutný pre pohyblivosť kĺbov. Vysoko účinné biologické látky obsiahnuté v Gelenk Nahrung zároveň zlepšujú kvalitu vlasov, nechtov a pokožky.

Odporúčaná dávka: 7 - 10 g

GELENK NAHRUNG - v preklade kĺbová výživa, GELENK NAHRUNG je biologicky veľmi podobný ľudským chrupavkám, väzom a kĺbovým výstelkám. Pomáha produkovať kĺbový maz, ktorý je nevyhnutný pre pohyblivosť kĺbov. Približne 30 % telesnej hmotnosti tvorí kolagén - najdôležitejšia zložka spojivového tkaniva, ktoré slúži ako opora organizmu (kĺby, šľachy, kosti, podkožné tkanivo). Poruchy metabolizmu spojivového tkaniva sú potom zodpovedné za mnohé chorobné stavy, ako je predčasné opotrebovanie kĺbov, chrbtice, medzistavcových platničiek, znížená pevnosť a pružnosť kĺbových puzdier, rednutie kostí (osteoporóza), zvrásnenie pokožky, vrásky, vypadávanie vlasov. Látky obsiahnuté v strave už vstúpili aj ako účinná pomoc pri terapii degeneratívnych ochorení kĺbov.

K dobrým výsledkom prispieva kombinácia kolagénových bielkovín s aminokyselinou L-cystínom. V klinických štúdiách na 356 pacientoch boli s týmto produktom zaznamenané vynikajúce výsledky. Skúšky trvali od 3 do 9 mesiacov v závislosti od charakteru a formy ochorenia. Najlepšie výsledky sa dosiahli pri gonartróze a polyartróze. Neboli pozorované žiadne vedľajšie účinky. Gelenk Nahrung nenahrádza úplne lieky predpísané lekárom podľa charakteru ochorenia, ale aj pri ťažkých defektoch sa dosiahli dobré výsledky. Koncentrovaná výživa Gelenk Nahrung by sa mala používať aj ako preventívne opatrenie, najmä pri športoch, ktoré zaťažujú kĺby, a pri športoch, ktoré spôsobujú preťaženie kĺbov.

Vysoko účinné biologické látky obsiahnuté v Gelenk Nahrung zlepšujú aj kvalitu vlasov, nechtov a pokožky.

Celá kúra musí trvať minimálne 3 mesiace, na toto obdobie postačí 1 600g nádobka. Kĺby majú pomalší prísun stavebných látok ako svaly alebo iné ľudské orgány. Ľudia s vážnejšími poruchami musia počítať s kôrou na 6 až 9 mesiacov.
Zobraziť celý popis
Skryť celý popis

Tabuľka nutričných hodnôt:

Výživové hodnoty

na 100 g

v(10 g)*

Energetická hodnota

1547 kJ
370 kcal

155 kJ
37 kcal

Bielkoviny

78 g

7,8 g

- z toho hydrolyzát kolagénu

39 g

3,9 g

Sacharidy

7,0 g

0,7 g

z toho cukor

2,9 g

0,3 g

Tuky

0,2 g

< 0,1 g

Nasýtené mastné kyseliny

0,1 g

< 0,1 g

Vláknina

0,4 g

< 0,1 g

Sodík

0,3 g

< 0,1 g

Priemerné výživové hodnoty na 100 g a na porciu (10 g) *
* Veľkosť porcie: 10 g prášku v 200 ml vody
Kalórie na 100 ml hotového nápoja: 78 kJ/18, 3 kcal

ZloženieCartila-Nahrung Raspberry: hydrolyzát kolagénových bielkovín (42 %), želatína (42 %), kyselina citrónová, malinový ovocný prášok (3,4 %), maltodextrín, prášok z červenej repy, aróma, dextróza, rastlinný olej, acesulfam-K a aspartám. Obsahuje fenylalanín.

Zobraziť celé parametre
Skryť celé parametre

Recenzie Už hodnotil 1 zákazník

  • 24. 5. 2023 v 16:54
    Barbora Benýšková
    Perfektní
Máte s produktom skúsenosť? Napíšte recenziu a pomôžte tak ostatným zákazníkom s rozhodovaním. Ďakujeme :-)
Pridať vlastné hodnotenie

Vložiť hodnotenie produktu

Recenzie: *
         

Dotazy Radi vám pomôžeme

O našich produktoch vieme skoro všetko. Radi vám pomôžeme.
Pridať dotaz

Vložiť otázku