Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Nutrend N1 Drink 330 ml

Už hodnotil 1 zákazník

Nutrend N1 Drink 330 ml

Už hodnotil 1 zákazník
330 ml energy
2,01 €
skladom
2,01 €
330 ml jahoda/máta
2,01 €
skladom
2,01 €
330 ml grep/eukalyptus
2,01 €
skladom
2,01 €
330 ml tropical candy (tropické ovocie)
2,01 €
skladom
2,01 €
Všetky varianty
Zobraziť menej
Doprava od 69 € ZADARMO!

Nutrend N1 Drink 330 ml, doplnok stravy


N1 DRINK je sýtený nápoj pripravený na pitie pre ešte lepšiu chuť rezania. Vďaka výťažku z guarany pomáha zvyšovať vašu fyzickú a psychickú aktivitu. Vysoká dávka kofeínu, taurínu a pocit mravčenia vďaka účinkom beta-alanínu vás doslova nakopnú. Jedinci v objemovej alebo redukčnej fáze ocenia aj pridaný cholín, ktorý prispieva k optimálnemu metabolizmu tukov, a nápoj je navyše úplne bez cukru.

✅ L-arginín
✅ beta-alanín
✅ extrakt z guarany
✅ taurín
✅ glukuronolaktón
✅ cholín
✅ kofeín
✅ bez cukru
 

Guarana
Paullinia cupana, všeobecne známa ako guarana, je popínavá rastlina pochádzajúca z Amazónie. Guarana je najviac vyhľadávaná ako prírodný stimulant a v súčasnosti je súčasťou takmer všetkých energetických nápojov. Semená guarany totiž obsahujú mnohonásobne viac kofeínu ako kávové zrná. Nástup účinkov je pomalší, ale na druhej strane fyzická a duševná vitalita, ktorú z guarany získate, trvá oveľa dlhšie. Vďaka tomu je veľmi obľúbená u vytrvalostných športovcov, vodičov, študentov alebo manažérov

Kofeín
Najznámejšou potravinou, v ktorej sa prirodzene vyskytuje kofeín, je veľmi obľúbená káva. Kofeín sa nachádza aj v čajových lístkoch, kakaových bôboch, guarane a kolových orechoch. Zaujímavý je polčas rozpadu kofeínu, ktorý sa môže pohybovať od 3 do 7 hodín. Môže byť ovplyvnený viacerými faktormi, ako sú genetické predispozície, forma kofeínu alebo zloženie stravy.

Proces pasterizácie je založený na tepelnej úprave potravín a pomere teploty a času, počas ktorého je potravina vystavená tejto teplote, čo spôsobuje zničenie nežiaducich mikroorganizmov. Na rozdiel od prevarenia sa pri ňom výrazne nemení kvalita potravín.

Odporúčané dávkovanie. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok je určený na okamžitú spotrebu po otvorení.

330 ml

Veľkosť porcie: 1 fľaša (330 ml)

Počet dávok v balení: 1

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Upozornenie: Výživový doplnok s obsahom kofeínu (180 mg/330 ml). Potravina vhodná najmä pre športovcov, obsahuje sladidlá. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste a pri teplote do 25 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za vady spôsobené nesprávnym skladovaním a používaním.

Upozornenie pre alergikov: alergény v zložkách výrobku sú vyznačené tučným písmom .

Zobraziť celý popis
Skryť celý popis
Obsah účinných látok 100 ml 330 ml (1 fľaša)
Beta-alanín 379 mg 1250 ml
L-arginín 606 mg 2000 mg
Taurín 303 mg 1000 mg
Glycín 200 mg 660 mg
Glukuronolaktón 152 mg 500 mg
Cholín 61 mg 200 mg
Kofeín 55 mg 180 mg
Extrakt z guarany 12 mg 40 mg
Cukry 0 g 0 g

Zloženie:

energetická príchuť: voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-arginín, beta-alanín, taurín, aróma, aromatická emulzia (aróma, farbivo E 150d), oxid uhličitý, glycín, glukuronolaktón, cholín L-bitartrát, kofeín, regulátor kyslosti citrát sodný, sladidlá sukralóza a acesulfam K, extrakt z guarany (10 % kofeínu, farbivo karamel).

príchuť: grapefruit + eukalyptus:voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-arginín, beta-alanín, aróma, taurín, oxid uhličitý, glycín, glukuronolaktón, cholín L-bitartrát, kofeín, regulátor kyslosti citrát sodný, sladidlá sukralóza a acesulfám K, extrakt z guarany (10 % kofeínu, farbivo karamel), farbivo E 104 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a E 133.

príchuť jahoda + mäta:voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-arginín, beta-alanín, aróma, taurín, oxid uhličitý, glycín, glukuronolaktón, cholín L-bitartrát, kofeín, regulátor kyslosti citrát sodný, sladidlá sukralóza a acesulfám K, extrakt z guarany (10 % kofeínu, karamelové farbivo), farbivá E 150c a E 122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

príchuť tropického ovocia:voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-arginín, aróma, beta-alanín, taurín, oxid uhličitý, glycín, glukuronolaktón, cholín L-bitartrát, kofeín, regulátor kyslosti citrát sodný, sladidlá sukralóza a acesulfám K, extrakt z guarany (10 % kofeínu, karamelové farbivo), farbivá E 102 a E 122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať výkonnosť a pozornosť detí.

Zobraziť celé parametre
Skryť celé parametre

Recenzie Už hodnotil 1 zákazník

  • 27. 7. 2023 v 20:05
    jiří Raisler
    pomáhá mi vzhledem k mému věku (63) nasadidit ve fitku vyšší intenzitu cvičení
Máte s produktom skúsenosť? Napíšte recenziu a pomôžte tak ostatným zákazníkom s rozhodovaním. Ďakujeme :-)
Pridať vlastné hodnotenie

Vložiť hodnotenie produktu

Recenzie: *
         

Dotazy Radi vám pomôžeme

O našich produktoch vieme skoro všetko. Radi vám pomôžeme.
Pridať dotaz

Vložiť otázku