Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Universal Animal Pak 44 dávok

Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil

Universal Animal Pak 44 dávok

Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil
52,51 €
Aktuálne nedostupné
AKCIA: Doprava od 30 € ZADARMO!

Universal Animal Pak 44 dávok

Animal Pak uviedla na trh v roku 1983 spoločnosť Universal Nutrition ako prvý výživový doplnok, ktorý bol presne dávkovaný v balíčkoch obsahujúcich vopred odmerané množstvo látok potrebných pre organizmus. Už viac ako 20 rokov je voľbou číslo jeden pre tvrdo trénujúcich športovcov na celom svete, ktorí majú maximálne intenzívne tréningy a potrebujú svoje úsilie podporiť kvalitným doplnkom. Je špeciálne vyvinutý pre športovcov svetovej úrovne a kulturistov a vzpieračov. Chcete sa dotknúť železa? Musíte mať kvalitnú výživu a suplementáciu! Animal Pak vám toto všetko poskytne. Existuje mnoho napodobenín, ale Animal Pak je len jeden a jediný. Môžete ho používať pri objemovom tréningu alebo pri diéte - dodá aj ďalšie látky: hovädzie kolostrum, L-arginín, ženšen, lipázu a ďalšie. Každé balenie vám ponúkne 55 spolupracujúcich látok pre rast vašich svalov.

Informácie o výrobcovi Animal Pak:

 • doplnok obsahuje dôležité vitamíny a minerály v mega dávkach
 • obohatený o komplex aminokyselín, rastlinné výťažky
 • dopĺňa stravu o základné zložky pre rozvoj svalov
 • reguluje energetický metabolizmus
 • ocenený prvým miestom v súťaži Supplement Awards 2006 a 2007 na portáli Bodybuilding.com v kategórii multivitamín roka!

Čo znamená produktový rad ANIMAL?

V roku 1981 biochemici a dietológovia zistili, že "packy", teda balíčky jednotlivo naplnené kombináciou tabliet a kapsúl, sú dokonalým systémom dodávania doplnkov pre vzpieračov svetovej úrovne, pre ktorých sú dôležité funkčné, účinné a kompletné produkty. V roku 1983, po dvoch rokoch výskumu, bol vyrobený prvý Animal Pak z produktového radu Universal Nutrition, čím sa začala nová história. Odvtedy uplynuli dve desaťročia, nespočetné množstvo pokusov iných spoločností a Animal Pak je stále najpredávanejším kulturistickým balením na svete!

Dnes sa spolu s Animal Test, Animal Stak, Animal Cuts, Animal M Stak, Animal Flex, Animal Nitro, Animal Pump, Animal Omega stal najobľúbenejším produktom medzi kulturistami "starej školy", teda tými, ktorí sa zaujímajú len o tvrdý tréning. Samostatné balenia zaručujú, že obrovské množstvo účinných látok možno užívať bez chýb a omylov. Ak vám ide o skutočne kvalitnú suplementáciu, je to rovnaké ako pri tréningu, iná možnosť neexistuje.

Odporúčané dávkovanie:

   • užívajte 1 balenie Animal Pak 30 minút ráno s raňajkami alebo počas dňa s jedlom ( v tréningový deň užívajte 1 balenie Animal Pak najlepšie 30 minút po poslednom jedle pred tréningom)
   • zapite dostatočným množstvom vody
   • pred pretekmi, počas intenzívneho tréningu a po výkone užívajte 2 balenia Animal Paku denne

animal_flex

 

Zobraziť celý popis
Skryť celý popis

animal-pak-slozeni

Informácie : potravina určená na zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov

Zobraziť celé parametre
Skryť celé parametre

Recenzie Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil

Máte s produktom skúsenosť? Napíšte recenziu a pomôžte tak ostatným zákazníkom s rozhodovaním. Ďakujeme :-)
Pridať vlastné hodnotenie

Vložiť hodnotenie produktu

Recenzie: *
         

Dotazy Radi vám pomôžeme

 • 19. 2. 2020 v 13:03
  Petr Čech
  Reagovat
  Dobrý den, hraji závodně fotbal a chtěl jsem se zeptat, zda je vhodný i pro mě? Nebo je ideální opravdu jen pro lidi, kteří posilují. Děkuji Petr
 • 19. 2. 2020 v 13:09
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, je to super kloubní výživa pro všechny sportovce. Já jsem jí osobně koupila i babičce, která rekreačně lyžuje a jezdí na kole a moc si jí pochvaluje a jede už třetí balení. :) Takže je opravdu pro každého. Přeji pěkný den, Tereza
 • 29. 3. 2018 v 20:50
  David
  Reagovat
  Dobrý den mám dotaz ohledně Animal pack jeden před tréningem a druhý po tréningu???
 • 30. 3. 2018 v 19:37
  Tereza
  Reagovat
  Dobrý den, užívá se 1x denně ideálné ráno se snídaní. S pozdravem Tereza
O našich produktoch vieme skoro všetko. Radi vám pomôžeme.
Pridať dotaz

Vložiť otázku