Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Reflex Cordyceps CS-4 90 kapsúl

Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil
  • -10,03%

Reflex Cordyceps CS-4 90 kapsúl

Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil
29,52 € 32,81 € ušetríte 3,29 €
Aktuálne nedostupné
Doprava od 2,90 € (od 59,00 € ZADARMO)

Cordyceps CS-4 90 kapsúl výrobca Reflex Nutrition

Najčastejšie používané tonikum medzi čínskymi športovcami.

Cordyceps sinensis je jednou z najoceňovanejších húb s terapeutickými účinkami v rámci tradičnej čínskej medicíny. Táto zázračná huba, ktorá bola pôvodne vyhradená pre cisárov a vyvolených, je v súčasnosti najčastejšie používaným tonikom medzi čínskymi športovcami. Cordyceps sa dostal do povedomia verejnosti v roku 1993, keď skupina čínskych bežcov prekonala 9 svetových rekordov.

Následne špičkoví tréneri a športovci z celého sveta overili vynikajúce ergogénne účinky tohto produktu - zlepšuje prekrvenie organizmu, a tým zvyšuje schopnosť odolávať únave, kyslíkovému dlhu. Vo voľnej prírode potrebuje Cordyceps sinensis na dokončenie cyklu šesť rokov, navyše jeho výskyt je veľmi zriedkavý. Kvôli tomuto nedostatku a kvôli neúnosnej cene začali popredné svetové laboratóriá vyvíjať rôzne varianty tejto huby v umelých podmienkach.

CS-4 je extrakt z fermentovaného mycélia izolovaný z pôvodnej prírodnej formy Cordyceps sinensis zozbieranej v oblasti QinHay v Číne.

Tento základ sa používa na výrobu fermentovaného mycélia, ktoré obsahuje farmakologicky aktívne zložky identické s prírodným Cordyceps sinensis (manitol, adenozín a špeciálne polysacharidy).

Cordyceps CS-4 je zapuzdrený ihneď po izolácii, bez použitia konzervačných látok alebo tepelnej degradácie. Lepší produkt s obsahom Cordycepsu sinensis ako CS-4 jednoducho nenájdete!

Odporúčané dávkovanie:

  • užívajte 3 kapsule 30 - 40 minút pred tréningom, ďalšie 3 kapsule ihneď po tréningu
Zobraziť celý popis
Skryť celý popis

Tabuľka nutričných hodnôt:

1 cps
Cordyceps sinensis mycelia CS-4 650 mg

Zloženie : Cordyceps sinensis mycelia CS-4, želatínová kapsula

Informácie : potravina určená na osobitné výživové účely, vhodná pre športovcov

Zobraziť celé parametre
Skryť celé parametre