Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Prom-in Glucose Control 60 kapsúl

Už hodnotili 2 zákazníci

Prom-in Glucose Control 60 kapsúl

Už hodnotili 2 zákazníci
23,37 €
skladom
Počet:
Doprava od 69 € ZADARMO!

Prom-in Glucose Control 60 kapsúl, doplnok stravy


Majte pod kontrolou hladinu cukru v krvi a chuť na sladké.

Generácia produktov na optimalizáciu metabolického zdravia. Glucose Control je vysoko účinný produkt na vyrovnanie hladiny glukózy v krvi. Hlavnou zložkou je vysoko kvalitný štandardizovaný extrakt berberín. V kombinácii s ostatnými zložkami tvorí absolútnu špičku v rade produktov nazývaných GDA, t. j. produktov určených na kontrolu hladiny glukózy v krvi.

✅ Kontrola hladiny glukózy v krvi
✅ zníženie oxidačného stresu
✅ podpora trávenia
✅ zníženie chuti na sladké

Výrobky GDA predstavujú najnovší trend v starostlivosti o zdravie a v snahe o dlhovekosť. Berberín ako hlavná účinná látka v prípravku Glucose Control by Prom-in bol testovaný vo vedeckých štúdiách. Okrem toho je jednou z kľúčových látok používaných v tradičnej čínskej medicíne.

Kontrola hladiny glukózy v krvi

Účinné látky prípravku vykazujú jednoznačne pozitívny vplyv na hladinu cukru v krvi a pomáhajú tak predchádzať mnohým civilizačným ochoreniam.

Zníženie oxidačného stresu

Obsiahnutá kyselina alfa-lipoová a extrakt z hroznových jadierok, ktorý je bohatým zdrojom polyfenolov, účinne pomáhajú v boji proti oxidačnému stresu.

Podpora trávenia

Vysokokvalitný extrakt berberínu, ktorý je hlavnou zložkou prípravku, je známy svojím pozitívnym účinkom na trávenie.

Zníženie chuti na sladké

Vďaka účinnej kombinácii zložiek, ktoré pozitívne ovplyvňujú hladinu glukózy v krvi, sa znižuje nekontrolovateľná chuť na sladké.

Kľúčové zložky pod drobnohľadom

Berberín HCL extrakt - berberín (vo forme vysokokvalitného berberín hydrochloridu) je izochinolínový alkaloid, ktorý sa nachádza v širokej škále bylín, vrátane zlatobyle, dúšky, zlatobyle alebo kurkumy.v týchto rastlinách sa alkaloid berberín nachádza v stonke, kôre, koreňoch a rizómoch (podzemné koreňové stonky) rastlín.
Berberín sa používa aj v tradičnej čínskej medicíne a bol skúmaný pre jeho priaznivé účinky na zdravie srdca a pozitívne účinky na hladinu cukru v krvi. Berberín sa získava z Berberis vulgaris, dúšky obyčajnej. Berberín má antioxidačné účinky, podporuje trávenie, pozitívne ovplyvňuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, podporuje chudnutie a reguluje metabolizmus aktiváciou enzýmu AMPK.

Kyselina alfa-lipoová - Ide o nasýtenú mastnú kyselinu, niekedy označovanú ako kyselina tioktová. Patrí do skupiny vitamínov skupiny B. V tele sa nachádza vo všetkých bunkách, ktoré tvoria mitochondrie, kde pomáha enzýmom premieňať živiny na energiu.
Okrem toho kyselina lipoová pomáha zosilňovať pozitívne účinky ďalších dôležitých antioxidantov v tele, ako sú glutatión a koenzým Q10 - dve základné zlúčeniny v boji proti starnutiu.spolupracuje aj s vitamínmi skupiny B a podporuje tvorbu energie v tele tým, že premieňa zložky potravy - sacharidy, bielkoviny a tuky - na uloženú energiu na ďalšie použitie. Kyselina lipoová pomáha chrániť mitochondrie, bunkové továrne na výrobu energie, pred poškodením oxidačným stresom, čím zabezpečuje efektívnu produkciu energie v tele.
Kyselina alfa-lipoová má antioxidačné účinky, pozitívne ovplyvňuje hladinu cukru v krvi a citlivosť na inzulín.

Extrakt z hroznových jadierok (GSE) - je bohatým zdrojom polyfenolov. Náš extrakt má obsah 95 % proantokyanidínov, ktoré sú veľmi dobre známe a funkčné polyfenoly. Vďaka obsahu fenolových kyselín, antokyanov, flavonoidov a oligomérnych proantokyanidínových komplexov (OPC) dokáže GSE chrániť pred oxidačným stresom.

Odporúčané dávkovanie: môže sa používať mnohými spôsobmi.
 • Ak sa použije pred tréningom s jedlom s vysokým obsahom sacharidov, zabezpečí optimálnu hladinu energie.
 • Ak je potrebné optimálne doplnenie glykogénových zásob, produkt sa môže používať s akýmkoľvek sacharidovým jedlom počas dňa.
 • Pre zdravotnú prevenciu používajte opäť niekoľkokrát denne a vždy v kombinácii so sacharidovým jedlom.
 • Užívajte vždy 2 kapsuly s jedlom, zapite dostatočným množstvom vody

Balenie: 60 kapsúl

Dávka: 2 kapsuly

Počet dávok v balení: 30

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Upozornenie: Výživový doplnok. Vhodné najmä pre športovcov. Neužívať nad odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste a pri teplote do 25 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.

Upozornenie pre alergikov: Alergény v zložkách výrobku sú zvýraznené tučným písmom .

Zobraziť celý popis
Skryť celý popis
Obsah účinných látok 2 kapsuly % RHP*
Berberín 500 mg  
Kyselina alfa-lipoová 200 mg  
Zázvorový extrakt 100 mg  
Výťažok z senovky gréckej 50 mg  
Výťažok z viniča hroznorodého 150 mg  
Chróm 200 mcg 500 %
* RHP - referenčná hodnota príjmu

Zloženie: hydrochlorid barberry (berperín 90 %), rastlinná kapsula (HPMC), kyselina alfa-lipoová, extrakt z viniča hroznorodého, extrakt zo zázvoru, extrakt zo senovky gréckej, protihrudkujúca látka, stearan horečnatý, chróm (pikolinát chrómu)

Zobraziť celé parametre
Skryť celé parametre

Recenzie Už hodnotili 2 zákazníci

 • 25. 1. 2023 v 15:19
  Matyáš Huťka
 • 19. 1. 2023 v 16:46
  Jaroslava B.
  Subjektivně nepociťuji žádný rozdíl, užívám 1 kapsli denně, ale chuť na sladké nebyl nikdy můj problém. Třeba by napověděl více krevní obraz...
Máte s produktom skúsenosť? Napíšte recenziu a pomôžte tak ostatným zákazníkom s rozhodovaním. Ďakujeme :-)
Pridať vlastné hodnotenie

Vložiť hodnotenie produktu

Recenzie: *
         

Dotazy Radi vám pomôžeme

O našich produktoch vieme skoro všetko. Radi vám pomôžeme.
Pridať dotaz

Vložiť otázku