Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

NATIOS Shilajit Extract 500 mg Extra Strength 90 veganských kapsúl

Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil
  • Novinky

NATIOS Shilajit Extract 500 mg Extra Strength 90 veganských kapsúl

Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil
20,22 €
skladom
Počet:
Doprava od 69 € ZADARMO!

NATIOS Shilajit extrakt 500 mg Extra sila 90 vegánskych kapsúl


Shilajit je prírodná látka tmavej farby, ktorá sa v ajurvéde používa už viac ako 3000 rokov a v súčasnosti sa považuje za superpotravinu. Shilajit (mumio) je látka, ktorá v sanskrite (staroindický jazyk) znamená "dobyvateľ hôr a zabijak bolesti" . Shilajit obsahuje viac ako 40 minerálov a látok, pričom za najdôležitejšiu sa považuje kyselina fulvová. Vďaka obsiahnutým látkam ide o prípravok, ktorý nielenže pomáha zabezpečiť normálnu funkciu reprodukčného systému, ale pozitívne pôsobí aj na imunitu, duševnú činnosť atď.

Natios Shilajit je obsiahnutý vo forme 50 % štandardizovaného extraktu. Vďaka tomu si môžete byť stopercentne istí, že s každou kapsulou dodávate svojmu telu účinné množstvo kyseliny fulvovej. Značka Natios sa pýši nielen účinnosťou, ale aj čistotou. Okrem účinných látok a vegánskej kapsuly neobsahuje žiadne plnidlá, prídavné látky, leštidlá ani konzervačné látky.

✅Prínosyextraktu NATIOS Shilajit

Shilajit od Natiosu poskytuje extra silnú dávku kyseliny fulvoživej bez ďalších plnív a éterov, takže ide o produkt s vysokou čistotou a zároveň vysokou účinnosťou. Ide o 50 % štandardizovaný extrakt, čo znamená, že z 500 mg extraktu získate plných 250 mg kyseliny fulvovej. Vďaka tomuto silnému extraktu si môžete byť istí, že každá kapsula vám poskytne dostatok účinných látok na celý deň.

Čo je Shilajit?

Mumio, ako sa tento zázrak tiež nazýva, je horská živica. Môžete sa stretnúť aj s označeniami ako "horské slzy " alebo "čierne zlato ". Shilajit je lepkavá látka, ktorá sa nachádza najmä v himalájskych horninách, kde vzniká pomalým rozkladom rastlín počas stáročí. Je to prírodná zmes organických a anorganických látok, ľahko rozpustných vo vode, ktoré sa zbierajú v skalných štrbinách, dutinách a výčnelkoch horských jaskýň v Ázii, prípadne na Kaukaze, Altaji a inde. Kvalita šilajitu je priamo závislá od miesta zberu, nadmorskej výšky, ale aj jeho spracovania, ktoré nesmie prebiehať pri vysokých teplotách.

Ako doplnok stravy sa užíva 1 vegánska kapsula denne s vodou.

90kapsúl

Dávka: 1 kapsula

Počet dávok v balení : 90

Minimálna trvanlivosť : Pozri obal

Upozornenie : Výživový doplnok. Vhodné najmä pre športovcov. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste a pri teplote do 25 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za vady spôsobené nesprávnym skladovaním a používaním.

Upozornenie pre alergikov : Alergény v zložkách výrobku sú zvýraznené tučným písmom .

Zobraziť celý popis
Skryť celý popis

Účinné látky:

1 kapsula

RHP*

Extrakt zo shilajitu (štandardizovaný na 50 %)
500 mg
**
Kyselina fulvová
250 mg
**
* referenčná hodnota denného príjmu pre priemernú dospelú osobu (8 400 kJ/2 000 kcal)
** denná referenčná hodnota príjmu nebola stanovená

Ďalšie zložky : vegánska kapsula (HPMC). HPMC (HPMC).

Zobraziť celé parametre
Skryť celé parametre

Recenzie Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil

Máte s produktom skúsenosť? Napíšte recenziu a pomôžte tak ostatným zákazníkom s rozhodovaním. Ďakujeme :-)
Pridať vlastné hodnotenie

Vložiť hodnotenie produktu

Recenzie: *
         

Dotazy Radi vám pomôžeme

O našich produktoch vieme skoro všetko. Radi vám pomôžeme.
Pridať dotaz

Vložiť otázku