Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Optimum Nutrition Creatine Powder 634 g

Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil

Optimum Nutrition Creatine Powder 634 g

Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil
38,97 €
Aktuálne nedostupné
Doprava od 2,90 € (od 59,00 € ZADARMO)

optimum Nutrition Kreatín v prášku 634g

Kreatín monohydrát podporuje silu, výbušnú energiu a tvorbu svalovej hmoty. Zabezpečuje rýchlu regeneráciu po náročnom tréningu. Poskytuje okamžitý zdroj energie

Kreatín monohydrát je jedným z najobľúbenejších doplnkov na zvýšenie čistej svalovej hmoty a zvýšenie dynamickej sily. Má priamy vplyv na regeneráciu po náročnom tréningu a pomáha spaľovať tuky. V mikronizovanom kreatínovom prášku nájdete najčistejší možný kreatín monohydrát, ktorý poskytne okamžitý zdroj energie pre váš tvrdý tréning.

stopercentne čistá forma jedného z najobľúbenejších doplnkov na podporu rastu svalovej hmoty a zvýšenie svalovej sily. Vysoko funkčný a účinný kreatín v prášku vhodný pre športovcov, ktorí sa snažia o nárast svalovej hmoty a sily.

Odporúčané dávkovanie:

  • nasycovacia fáza: počas prvých 4-5 dní užívajte jednu zaokrúhlenú čajovú lyžičku (5 g) mikronizovaného kreatínu s ranným, popoludňajším a večerným jedlom a jednu pred spaním na nasýtenie svalov kreatínom.
  • udržiavacia fáza: v ďalších dňoch užívajte jednu čajovú lyžičku (5 g) s jedlom alebo ihneď po tréningu s potréningovým nápojom (ideálne gainerom)
  • dávkujte pravidelne počas 4-6 týždňov, potom si dajte minimálne 4 týždne pauzu. Vhodné na použitie v kombinácii so sacharidmi
  • Naše odporúčanie. To znamená, že kľúčová dávka je približne 30 minút pred tréningom (cca 5 g) a potom ihneď po skončení tréningovej jednotky (opäť cca 5 g). V dňoch voľna dokonca stačí znížiť dávku až na 5 g a stále môžeme očakávať skvelé výsledky!

Balenie: 634 g

Zobraziť celý popis
Skryť celý popis

Nutričné hodnoty na 100 g / (5 g) mikronizovaného kreatínu v prášku:

Energetická hodnota ... 0kcal (0kcal) / 0 kJ (0kJ),
bielkoviny ... 0g / (0g)
sacharidy ... 0g / (0g)
tuky ... 0g / (0g),
sodík ... 0mg / (0mg)
kreatín monohydrát ... 100g / (5g).

Zloženie: kreatín monohydrát.

Upozornenie: Určené na osobitné výživové použitie. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Zobraziť celé parametre
Skryť celé parametre