Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Czech Virus Kidney MAX 30 kapsúl

Už hodnotil 1 zákazník

Czech Virus Kidney MAX 30 kapsúl

Už hodnotil 1 zákazník
14,33 €
skladom
Počet:
Doprava od 69 € ZADARMO!

Czech Virus Kideny MAX 30 kapsúl, doplnok stravy


Komplexný bylinný prípravok na podporu normálnej funkcie obličiek a vylučovania. Medzi zložky patrí kurkumín, extrakt zo žihľavy, zlatobyle, brezového listu, oddenku pyrethra a tiež piperín pre lepšie využitie najmä kurkumínu, ale aj všetkých ostatných látok. Vďaka zložkám Kidney MAX podporuje správnu funkciu obličiek, močových ciest, má vplyv na vylučovanie vody z tela či podporuje normálnu funkciu dýchacieho systému.

Komplexné bylinné zloženie
✅ Podporuje normálnu funkciu obličiek
Veľmi dobre pôsobí aj na zdravie močových ciest

Kurkumín

Štandardizovaný extrakt z kurkumy dlhej (95 % kurkumínu a ďalších kurkuminoidov). Kurkumín je biologicky najaktívnejšia látka tejto rastliny. Je prírodným antioxidantom, podporuje nervový systém a krvný obeh a posilňuje imunitný systém. Dopĺňanie kurkumínu znižuje markery zápalu a zvyšuje hladinu endogénnych antioxidantov v tele.

Žihľava

Žihľava dvojdomá (Urtica dioica) má množstvo pozitívnych účinkov na naše zdravie. Má napríklad vplyv na normálnu funkciu obličiek - vylučovanie, vylučovanie vody z tela, normálnu funkciu cievneho systému, normálnu funkciu dýchacieho systému a mnohé ďalšie. Žihľava obsahuje aj veľa cenných mikroživín (flavonoidy, karotény, triesloviny, chlorofyl, minerálne látky atď.)

✅ Zlatobyľ a breza

Zlatobyľ je zdrojom flavonoidov (rutín, betaín) , horčiny, fenolových zlúčenín, trieslovín, slizu, silíc, saponínov, flavónového farbiva a amidu kyseliny nikotínovej. Má vplyv na normálnu funkciu močového systému.
Brezové listy podporujú správnu funkciu močových ciest a obličiek, prirodzenú imunitu a normálne trávenie.

✅ Pŕhľava plazivá a piperín

Pýr plazivý je v prírode nepríjemná burina, ktorá však ponúka mnoho výhod. Obsahuje inozitol, draselné soli, inulín a rôzne enzýmy. Nemá schválené zdravotné tvrdenie, ale odporúča sa overiť si dostupné zdroje informácií.
Piperín je účinná látka z čierneho korenia, ktorá zlepšuje vstrebávanie všetkých ostatných látok v prípravku, ale najmä kurkumínu, ktorý má vďaka piperínu mnohonásobne lepšiu využiteľnosť.

Pre koho je výrobok určený:

Kidney MAX je vytvorený pre všetkých užívateľov, ktorým záleží na stave ich obličiek. Či už ste pravidelným užívateľom alebo profesionálnym športovcom, Kidney MAX vám pomôže zlepšiť fungovanie vašich obličiek. Komplexné zloženie rastlinných extraktov ponúka v súčasnosti jeden z najlepších produktov na celom trhu na podporu obličiek a močových ciest.

Odporúčané dávkovanie . Užívajte 1 kapsulu denne s 1 polievkovou lyžicou zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte 1 kapsulu denne.

30 kapsúl

Počet dávok v balení

Minimálna trvanlivosť: Pozri obal

Upozornenie: Výživový doplnok. Potravina vhodná najmä pre športovcov. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste a pri teplote do 25 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za vady spôsobené nesprávnym skladovaním a používaním.

Upozornenie pre alergikov :Alergény v zložkách výrobku sú zvýraznenétučným písmom .

Zobraziť celý popis
Skryť celý popis
Výživové údaje:
Obsah v dennej dávke 1 kapsula
Výťažok z odnoží kurkumy 262 mg
z toho kurkumín 250 mg
Výťažok z koreňa žihľavy 100 mg
Extrakt zo zlatobyle 100 mg
Extrakt z listov brezy 100 mg
Výťažok z odnože pyrexu plazivého 50 mg
Výťažok z čierneho korenia 5,3 mg
z toho piperín 5 mg

Zloženie: Extrakt z odnože kurkumy (Curcuma longa), extrakt z koreňa žihľavy (Urtica dioica), extrakt z byliny zlatobyle (Solidago virgaurea), extrakt z listov brezy (Betula pendula), extrakt z odnože pyretry (Agropyron repens), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín a oxid kremičitý), extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum), kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza, karagenan, farbivo - uhličitan vápenatý, modifikovaný škrob, regulátor kyslosti - octan draselný)

Zobraziť celé parametre
Skryť celé parametre

Recenzie Už hodnotil 1 zákazník

  • 23. 1. 2023 v 14:26
    Martin Svoboda
    Je to ok
Máte s produktom skúsenosť? Napíšte recenziu a pomôžte tak ostatným zákazníkom s rozhodovaním. Ďakujeme :-)
Pridať vlastné hodnotenie

Vložiť hodnotenie produktu

Recenzie: *
         

Dotazy Radi vám pomôžeme

O našich produktoch vieme skoro všetko. Radi vám pomôžeme.
Pridať dotaz

Vložiť otázku