Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Warrior EAA 360 g

Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil
  • -21,68%
  • Výpredaj

Warrior EAA 360 g

Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil
360 g Fruit Salad 9.2023
19,26 €
skladom
19,26 €
360 g Kyslé jablko 10.2023
19,26 €
skladom
19,26 €
360 g Grape Bubblegum
24,60 €
Aktuálne nedostupné
24,60 €
360 g Modrá malina
24,60 €
Aktuálne nedostupné
24,60 €
360 g Jahoda/kiwi
24,60 €
Aktuálne nedostupné
24,60 €
Všetky varianty
Zobraziť menej
Doprava od 2,90 € (od 59,00 € ZADARMO)

Warrior EAA 360 g, doplnok stravy


U VYBRANÝCH PRÍCHUTÍ ZVÝHODNENÁ CENA Z DÔVODU KRÁTKEHO alebo PREŠLÉHO DÁTA MINIMÁLNEJ TRVANLIVOSTI (DMT uvedené pri výbere príchute)


Predtréningový a vnútrotréningový nápoj s obsahom EAA, cyklického dextrínu, taurínu, citrulín malátu a BioPerinu. Ide o úplne nový typ nápoja, ktorý kombinuje najmodernejšie zložky na účinnú podporu výkonu, vytrvalosti a regenerácie. EAA sú stavebnými prvkami svalovej hmoty a súvisia s jej rastom, dextrín je palivom odďaľujúcim únavu, taurín stimuluje a citrulín malát ovplyvňuje prietok krvi.

✅ Superkomplexný zdroj energie a stavebných blokov
✅ Maximalizácia tréningových výsledkov
✅ Budovanie svalovej hmoty, výkonnosti, vytrvalosti a regenerácie v jednom
✅ Zlepšuje regeneráciu a potláča katabolické procesy
✅ V jednej dávke: 5,152 g EAA, 2250 mg cyklického dextrínu, 1200 mg dextrínu, 1200 mg citrulín malátu a 5 mg bioperínu.

Nadmerná fyzická záťaž vedie k nástupu únavy a vyčerpania z viacerých dôvodov. V prvom rade sa svalové vlákna zaťažujú a unavujú. Ak nemajú čas na regeneráciu a príjem potrebných živín, môžu sa dokonca poškodiť. eAA sú v tomto smere najúčinnejšou podporou (pokročilejšou ako BCAA) - obsahujú komplexné spektrum esenciálnych aminokyselín - L-leucín, L-valín, L-lyzín, L-fenylalanín, L-treonín, L-izoleucín, L-histidín, L-metionín, L-tryptofán, ktoré zabezpečia stabilný prísun stavebných látok pre namáhané svaly. Katabolické procesy sú minimalizované a po tréningu nastáva efektívna rovnováha - maximálny rast.

Okrem toho sa zo svalov vyčerpáva svalový glykogén a znižuje sa hladina energie. Tu prichádza na rad cyklický dextrín, ktorý predstavuje absolútnu špičku medzi zdrojmi rýchlych sacharidov. Veľmi efektívne a rýchlo dopĺňa energiu, takže nedochádza k vyčerpaniu a svalovej únave. Ďalším problémom môže byť nedostatočné prekrvenie svalov, ktoré môžu pri náhlom výkone doslova trpieť. Preto je tu citrulín malát, ktorý je nevyhnutnou súčasťou každého predtréningového nápoja - má účinky súvisiace s prekrvením. A v neposlednom rade - čo je prvok, ktorý vás napumpuje, dodá vám energiu? V porovnaní s kofeínom nespôsobuje dehydratáciu a má aj vlastnosti zmierňujúce bolesť. Celkovo ide o neoceniteľný prvok, ktorý sa dokonale hodí do komplexu Warrior EAA.

Warrior EAA = superkomplexné predtréningové a tréningové palivo pre svaly. Budovanie svalovej hmoty, výkonnosti, vytrvalosti a regenerácie v jednom!

Zmiešajte 12 g (približne 2 zarovnané odmerky) v šejkri s 300-400 ml vody. Užívajte pred, počas a po tréningu.

360 g v jednombalení

Dávka: 12 g

Počet dávok v balení : 30

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Upozornenie: Výživový doplnok. Potravina vhodná najmä pre športovcov. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste a pri teplote do 25 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za vady spôsobené nesprávnym skladovaním a používaním.

Upozornenie pre alergikov: alergény v zložkách výrobku sú vyznačené tučným písmom .

Zobraziť celý popis
Skryť celý popis
Výživové informácie
12 g*
eAA (L-leucín, L-valín, L-lyzín, l-fenylalanín, L-treonín, L-izoleucín,
l-histidín, L-metionín, L-tryptofán) (fermentačný zdroj)
5,152 g
klastrový dextrín (vysoko rozvetvený cyklický dextrín)
2250 mg
taurín
1200 mg
citrulín malát
1200 mg
bioPerineTM
5 mg

*12 g zodpovedá jednej dávke. Balenie obsahuje celkovo 30 dávok.

Zloženie v jednej dávke (12 g): l-leucín, L-valín, L-lyzín, L-fenylalanín, L-treonín, L-izoleucín, L-histidín, L-metionín, L-tryptofán), rozvetvený dextrín 2250 mg, taurín 1200 mg, citrulín malát 1200 mg, BioperineTM 5 mg, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, sladidlá (acesulfam K, sukralóza), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, farbivo karotény.

Zloženie Modrá malina: oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), sladidlo (sukralóza, acesulfám K), kyselina citrónová, aróma, farbivo (brilantná modrá)*

Zloženie Jahoda: oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), sladidlo (sukralóza, acesulfam-k), kyselina citrónová, aróma, farbivo (allura červená)*

* môže nepriaznivo ovplyvniť správanie a pozornosť detí

Zobraziť celé parametre
Skryť celé parametre

Recenzie Produkt zatiaľ nikdo nehodnotil

Máte s produktom skúsenosť? Napíšte recenziu a pomôžte tak ostatným zákazníkom s rozhodovaním. Ďakujeme :-)
Pridať vlastné hodnotenie

Vložiť hodnotenie produktu

Recenzie: *
         

Dotazy Radi vám pomôžeme

O našich produktoch vieme skoro všetko. Radi vám pomôžeme.
Pridať dotaz

Vložiť otázku