Môj účet
Prihlásiť sa
Menu

Fitness balíčky

Vyberte fitness balíček, ktorý je zostavený na mieru pre fitness športovcov, ale aj rekreačných cvičencov. Potrebujete fitness balíček pre mužov alebo chudnúci fitness balíček pre ženy? Zostavili sme pre vás balíčky z tých najlepších produktov a za výhodnejšiu cenu.

Štartovací fitness balíček pre všetkých športovcov je ideálny pre všetkých, ktorí radi posilňujú a cvičia a radi by podporili regeneráciu a doplnili živiny. V tomto fitness balíčku nájdete kvalitný srvátkový proteín, ktorý je ideálny po cvičení alebo ako desiata počas dňa, kvalitné multivitamín, pretože aj vitamíny a minerály sa podieľajú na kvalitné výkone, a horčík bisglycinát v chelátovej forme, ktorý prispieva k normálnej činnosti svalov, kostí, zubov, ale aj nervovej sústavy a psychickej činnosti.

Štartovací fitness balíček na chudnutie je ideálny nielen pre ženy. V balíčku nájdete všetko, čo je dôležité, pokiaľ sa snažíte o redukciu hmotnosti. Nechýba kvalitný proteín, ktorý neobsahuje žiadny tuk, cukor, ale ani laktózu. Tento proteín je ideálny po cvičení alebo ako desiata. Súčasťou balíčka je aj komplexný spaľovač tukov, ktorý je zložený z prírodných extraktov pre maximálnu podporu redukcie hmotnosti. Základ tvorí kombinácia extraktov zo zeleného čaju, žihľavy indickej, synefrínu, cejlónskej škorice a kajenského korenia pre účinné spaľovanie tukov. V neposlednom rade v balíčku nájdete kvalitný multivitamín, ktorý je v redukcii nepostrádateľný, pretože vďaka kalorickému deficitu prichádzame o príjem živín, ktoré úzko súvisia s výkonom aj imunitným systémom.

Zobraziť viac
Zobraziť menej
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Filtry
Zobrazené 13 produktov
  • Značky
  • Príznaky
  • veľkosť balenia
Upresniť filtre
Zoradiť podľa: